Salı, Eylül 27, 2022
HomeLOLZeri Ne Zaman Çıkacak? League Of Legends Yeni Şampiyon

Zeri Ne Zaman Çıkacak? League Of Legends Yeni Şampiyon

League of Legends‘in 158. şampiyonuyla karşınızdayız, Zeri. Zeri hakkında öğrenebildiğimiz, tahmin ettiğimiz her detayı sizlerle paylaşacağız. Yeni sezonun hediyesi yeni şampiyon ile League of Legends severlerin merakı katlandı. Zeri ne zaman çıkacak?

Zeri Ne Zaman Çıkacak?

Zeri’nin tam olarak ne zaman çıkacağını bilmiyoruz ama 12.2 yamasıyla geleceğine eminiz. Yamaların çıkış zamanları, aralıkları göz önünde bulundurulduğunda Zeri’nin 19-20 Ocak arasında geleceğini düşünüyoruz.

Hala merak ediyorsanız gelin Zeri’yi daha yakından tanıyalım.

Zeri Ne Zaman Çıkacak?
Zeri Ne Zaman Çıkacak?

League Of Legends Yeni Şampiyon Zeri

Zeri, işçi bir ailenin kızı. Zaun da doğru ve büyüdü. Çocukluğu boyunca sahip olduğu gücü kontrol etmeye çalıştı ama genelde başaramadı. Duygusal yoğunluğu, duygu değişimleri çok hızlı ve sancılı geçen Zeri öfkelendiğinde çevresini korkutuyordu. Elektrik lambaları patlıyor, mahallenin elektrikleri kesiliyordu. Kaotik gücünü kontrol etmek zorundaydı.

Zeri hala küçük bir kız çocuğu. Yaşadığı dönem itibariyle kendisini Arcane ikinci sezonda göreceğimizi düşünüyoruz ama yaşı küçük olduğu için ancak çocukluğunu görebileceğiz. Ekko ile beraber Ateş Böceklerine katılmak isteyecektir çünkü en büyük düşmanı kimya baronları.

Bir nişancı olarak aramıza katılacak Zeri’nin silahı tamamen kendisine özgü. Silahının cephanesi Zeri’nin duyguları, namlusunun gücü ise Zeri’nin elektrik gücünden geliyor. Aynı ışık muhafızları gibi…

Zeri’yi Valorant’a yeni gelecek şampiyon ile de benzetenler olmuş.

İlginizi Çekebilir: Zeri Counterları – Zeri’ye Karşı Nasıl Oynanır?

Zeri’nin Yetenekleri

Henüz kesin olarak Zeri’nin yeteneklerini bilmiyoruz ama hikayesinden yola çıkarak birkaç tahminde bulunmak istiyoruz.

Öncelikle Zeri çok hareketli bir şampiyon yani ”e” yeteneğinin mobillik ile alakalı olacağından neredeyse eminiz. Büyük ihtimalle Kennen’in ”e” yeteneğine veya Senna’nın ”w” yeteneğine benzer bir yeteneği olacak. Öfkeli bulanıklık adını verdiği bir elektrik alan üretebildiğini öğrenmiştik.

Zeri yelek ceket giydiğinde gücüne daha rahat kontrol edebilmişti, hikayesinde. Ultisi bir şekil güçlendirme olabilir. Yani yeleğini aktif edip silahlarını daha isabetli kullanabilir. Veya yeleğini çıkartıp akıl almaz bir güce ulaşabilir.

Son olarak işin içinde elektrik ve hareket olduğundan emin olduğumuz için Zeri’nin hareket ettikçe dolan bir yeteneği olacağını da düşünüyoruz.

Yeni bilgiler geldikçe sizleri bilgilendirmeye, konuyu güncellemeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Açıklanan Yetenekler

Tam olarak yetenekleri hala bilemiyoruz ama son yayımlanan videoya göre ortaya birkaç yetenek çıkartabildik.

Tahmin ettiğimiz gibi Zeri’ni ”e” yeteneği bir ileri atılma yeteneği ama sakın Lucian ile karıştırmayın. E yeteneğini bir kez kullandığınızda ileri atılıyorsunuz, basılı tuttuğunuzda Talon gibi duvarların üzerinden atlayabiliyorsunuz, en yüksek duvarların…

Pasifini tahmin etmek biraz zor ama yetenek kullandıktan sonra Zeri silah değiştiriyor gibi görünüyor. Saldırı hızı ve saldırı şekli artıyor, eğer video bizleri yanıltmıyorsa. Mermiler etrafa dağılıyor gibi görünüyor. Yani statik hançer etkisi bir etki bekliyorduk ama Graves mermilerinin düşmanların içinden geçebildiği ve herkese vurduğu bir senaryo bekleyebilirsiniz.

Ultisi bir elektrik alan açıyor, tahmin ettiğimiz gibi. Bu alan içerisindeki düşmanlar pek hasar alıyor gibi değiller. Zeri’nin saldırıları yine değişiyor, her tarafa elektrik saçmaya başlıyor.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News