Cuma, Aralık 9, 2022
HomeValorantValorantta Karakter Nasıl Açılır?

Valorantta Karakter Nasıl Açılır?

Valorantta karakter nasıl açılır? Valorant severler özellikle oyuna yeni başladıklarında nasıl ajan açacaklarını bilemiyorlar. Riot Games tarafından geliştirilen oyun aslında her konuda oyuncu dostu ama ne yazık ki karakter açma konusunda oyuncuya gerekli bilgiler verilememiş gibi görünüyor. Biz de ilk oynadığımızda nasıl karakter açacağımızı tam olarak anlayamamıştık. Valorantta karakter nasıl açılır, Ajanlar sadece parayla mı açılıyor, kaç farklı ajan var, Ajanları hızlı açmanın yolları nelerdir?

Valorantta Karakter Nasıl Açılır?
Valorantta Karakter Nasıl Açılır?

Valorantta Karakter Nasıl Açılır?

Valorantta karakter nasıl açılır sorusunun en kolay cevabı oyun içi satın alımla yani parayla karakter açılacağını söylemektir. Tabii Riot Games’in diğer ünlü ve ücretsiz oyunu olan League of Legends’te olduğu gibi Valorantta da karakter, ajan açmanın ücretsiz yolları var. Oyun ilk kez kayıt olduğunuzda bir tane ücretsiz ajan açma kartınız vardır, eğer o bedelsiz açma hakkınızı kullandıysanız aşağıdaki yöntemlerle ücretsiz karakter açabilirsiniz.

  • Valorant’ı açın.
  • Valorant hesabınıza giriş yapın.
  • Ekranın sağ üstündeki Ajanlar sekmesine girin.
  • Kontratlar sekmesine girin.
  • Açmak istediğiniz ajanın kontratını kabul edin.

Kontrattaki görevleri yaptığınız sürece ödüller kazanacaksınız. Kontratta 5. seviyeye ulaştığınızda ise kalıcı olarak kontratını kabul ettiğiniz ajanı kazanacaksınız. Unutmayın, bir oyuna girdiğinizde sadece kabul ettiğiniz kontratta ilerlersiniz. Diğer kontratlar XP kazanmazlar.

Valorant Ajan Açmak Paralı Mı?

Evet, Valorantta ajan açmak paralı ama yukarıda belirttiğimiz gibi ücretsiz olarak ajan açmanın da birçok yolu var. Eğer zaman kaybetmek istemiyorsanız ve maddi gücünüz ajan açmanıza engel değilse ajanları ücretleri karşılığında açabilirsiniz.

Valorant Kaç Tane Karakter Var?

Valorantta 18 farklı ajan vardır. Oyuna en son eklenen karakter, ajan Neon’dur. Valorantta’ki ajanlar şunlardır; Jett, Raze, Breach, Omen, Brimstone, Phoenix, Sage, Sova, Viper, Cypher, Reyna, Killjoy, Skye, Yoru, Astra, Kay/o, Chamber, Neon.

Eğer daha Valorant ajanlarını daha yakından tanımak istiyorsanız Valorant karakterleri konumuz size yardımcı olabilir.

Valorant Karakterler Nasıl Hızlı Açılır?

Valorantta karakterleri nasıl açılır sorusuna cevap vermeye çalıştık. Peki karakterleri, ajanları daha hızlı açmak mümkün mü? Evet, tabii ki her oyunda olduğu gibi oyunda daha fazla vakit geçirmek sizi hızlandıracaktır. Eğer yeterli zamana sahip değilseniz mağazan ajan biletleri, etkinlik biletleri alarak da hem ajanları hızla açarsınız hem de farklı ödüller kazanırsınız. Mağazada para harcamak istemeyen oyuncuların daha hızlı Ajan açmaları için günlük, haftalık ve aylık görevleri eksiksiz yapmaları gerekmektedir.

Günlük, haftalık, aylık görevler genel basit görevlerdir. 10 ulti kullan, 30 yetenek satın al gibi herkesin yapabileceği bu basit görevleri eksiksiz yerine getirmenizi tavsiye ediyoruz. Özel günlerde gelen etkinlikleri kaçırmamak da karakter, ajan açma hızınızı arttırabilir.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News