Cuma, Aralık 9, 2022
HomeValorantValorant Yeni Battle Pass Ne Zaman Gelecek? Saat ve Tarih

Valorant Yeni Battle Pass Ne Zaman Gelecek? Saat ve Tarih

Valorant oyununun en kıymetli ürünlerinden birisi olan Battle Pass hakkında, Valorant Battle Pass ne zaman gelecek sorusu tekrardan sorulmaya başlandığına göre zamanın daraldığını düşünmek hiçte yanlış olmayacaktır. Valorant yeni Battle Pass ne zaman gelecek, içeriğinde neler olacak gibi aklınıza gelecek tüm sorulara yanıt vermeye çalışacağız.

Valorant ülkemizde en çok oynanan oyunlar arasındadır ve Battle Pass Valorant oyununun en dikkat çeken ve en çok satan ürünüdür. Valorant oyununda şimdi bulunan savaş biletinin ne zaman biteceğini merak ediyorsanız Valorant savaş bileti ne zaman bitecek adlı konumuza göz atabilirsiniz.

Valorant Yeni Battle Pass Ne Zaman Gelecek?
Valorant Yeni Battle Pass Ne Zaman Gelecek?

Valorant Yeni Battle Pass Ne Zaman Gelecek?

Valorant yeni Battle Pass ne zaman gelecek sorusunun yanıtı Valornat savaş bileti ne zaman bitecek sorusunun yanıtı ile aynı. Yani Valorant yeni savaş bileti 02.03.2022 tarihinde Çarşamba günü oyuna eklenecek. Çarşamba gününün ilk dakikalarıyla oyuna eklenecek olan Valorant yeni Battle Pass’in yani Valorant yeni savaş biletinin içeriklerini sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Valorant Yeni Battle Pass İçerikleri Nelerdir?

Valorant yeni Battle Pass ne zaman gelecek konumuza Valorant Battle Pass içerikleri ile devam edelim. Valorant yeni Battle Pass içeriklerinin tüm oyuncuları mutlu edeceğini düşünüyoruz. Alt başlıklar ile tüm kaplamaları teker teker, görseller yardımıyla inceleyelim.

Valorant Yeni Battle Pass Bıçak

Yeni Battle Pass ile oyuna tatlı mı tatlı bir bıçak geliyor. Beklentinizi çok fazla yükseltmemelisiniz çünkü bilet ile gelen bıçak klasik bıçağın kendisi. Sadece kaplaması değişen klasik bıçağa göz atalım;

Valorant Yeni Battle Pass Bıçak
Valorant Yeni Battle Pass Bıçak

Klasik bıçağı güzel bir kaplama ve dört farklı renk paketi ile Valorant yeni Battle Pass’te bulacağız. Renk paketleri sarı, mavi, yeşil ve turkuaz şeklindedir. Normal bıçağın animasyonları ile aynı animasyonlara sahip olacağını, özel bir animasyonu olmayacağını tahmin ediyoruz.

Valorant Yeni Battle Pass İlk Set

Valorant yeni Battle Pass ilk set kaplamalarıyla beraber oyuna eklenecek. Bu setin içerisinde ücretsiz edinilebilecek bir kaplama olduğunu düşünmüyoruz. Sadece Battle Pass’e sahip olan oyuncular kaplamalara sahip olabilir. Karşınızda ilk set;

Valorant Yeni Battle Pass İlk Set
Valorant Yeni Battle Pass İlk Set

Vandal, Odin, Ghost, ve Stringer içeriği ile karşımıza çıkan ilk Battle Pass seti yağmacı kaplama setini andırıyor. Önem yaratacak farklı bir animasyonları olmadığını biliyoruz.

Valorant Yeni Battle Pass İkinci Set

Valorant yeni Battle Pass ikinci seti savaş biletinin neden değerli olduğunu bizlere kanıtlıyor. Son zamanlarda oyuna eklenen en kaliteli kaplamalardan bazılarını içeren ikinci set görselleri;

Valorant Yeni Battle Pass İkinci Set
Valorant Yeni Battle Pass İkinci Set

Savaş biletinde, Battle Pass üyeliğinde ücretsiz olarak alabileceğiniz kaplamanın bu set içerisinde olacağını düşünüyoruz. Klasik tabancanın yeni kaplaması 50. seviyeye gelindiğinde ücretsiz olacaktır. İkinci sette Spectra, Operatör, Bulldog ve Klasik silah kaplamaları mevcut.

Valorant Yeni Battle Pass Üçüncü Set

Valorant yeni Battle Pass’in üçüncü setinde 1-2 hafta önce yayımlanan sinematikte gördüğümüz kaplamaları göreceğiz. Bu kaplamalar animasyonları ile diğer setlerdeki kaplamalardan farklı olacak.

Valorant Yeni Battle Pass Üçüncü Set
Valorant Yeni Battle Pass Üçüncü Set

Ares, Frenzy, Marshall tüfeklerine gelen yeni kaplamanın yukarıdaki örnekte gördüğünüz şekilde farklı iki renk paketi vardır. Fakat bu renk paketi oyun içi animasyon olarak da karşımıza çıkabilir. Karanlık alanlarda alttaki şekilde görünen silah kaplamaları, aydınlık alanlarda yukarıdaki gibi görünebilir. Bu durum kaplamaların değerine değer katacaktır.

Valorant Battle Pass Alınır Mı?

Valornat Battle Pass, Valorant savaş bileti alınmalı mı diye soran oyunculara verebileceğimiz yanıt, eğer içerikleri beğendiyseniz tabi ki Valorant Battle Pass’i almalısınız. İçeriği ve oyuna getirdikleri ile neredeyse tüm oyuncularının beğenisi kalan savaş biletini tüm Valorant oyuncularına öneriyoruz.

Valorant yeni Battle Pass ne zaman gelecek adlı konumuzun sonuna geldik. Sizler için faydalı bir konu olduğunu düşünüyorsanız Top Wordy’i takip etmeye devam edin.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News