Cuma, Aralık 9, 2022
HomeValorantValorant Savaş Bileti Ne Zaman Bitiyor? Saat ve Tarih

Valorant Savaş Bileti Ne Zaman Bitiyor? Saat ve Tarih

Valorant savaş bileti ne zaman bitiyor sorusu bileti yeni alan, yeni bileti almayı düşünen, Valorant seven birçok oyuncu tarafından sık sık sorulmaya başlandı. Valorant savaş bileti ne zaman bitiyor sorusunun trendlere girmesinin nedeni, bitiş çizgisinin çok yakınlarda olması da olabilir. Kesinleşen tarihi bu konumuzda sizlerle paylaşacağız.

Valorant savaş bileti oyun içerisinde doğrudan alamayacağız kaplamaları, silah kostümlerini kazanabileceğiniz, normal oyuncuların alamayacağı görevleri alabileceğiniz bir bilettir. Bilet seviyesini oyun oynayarak arttırırsınız ve geldiğiniz seviyenin ödüllerini ücretsiz şekilde alırsınız.

Diğer Valorant Konuları İçin: Top Wordy Valorant

Valorant Savaş Bileti Ne Zaman Bitiyor?
Valorant Savaş Bileti Ne Zaman Bitiyor?

Valorant Savaş Bileti Ne Zaman Bitiyor?

Valorant savaş bileti 02.03.2022 yani Çarşamba günü sona erecek. Saatini merak eden oyuncular için Salı gecesini Çarşamba gününe bağlayan gece yarısı bilet artık kullanılamaz olacak. Eğer savaş biletinde almak istediğiniz kaplamalar varsa onlara ulaşmak için çok az zamanınız kaldığını unutmamalısınız.

Çarşamba gününe girildiği andan itibaren eski savaş bileti kullanılamaz olacak ve kaplamalar alınamayacak. Hala savaş bileti alınabilir olduğu için yeni savaş bileti alacak oyuncuların yanlışlıkla eskisini alabileceklerini de tahmin ediyoruz.

Valorant Yeni Battle Pass Ne Zaman Çıkacak?

Valorant yeni battle pass ne zaman çıkacak, Valorant yeni savaş bileti ne zaman çıkacak ve hangi içerikleri, hangi kaplamaları içerecek konusundaki tüm sorularınız için Valorant yeni battle pass içerikleri adlı konumuza bakabilirsiniz. Açıklanan tüm verileri, görsel içeriklerle zenginleştirip sizlerle paylaşmayı denedik.

Valorant Battle Pass Ne Zaman Bitiyor?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Valorant battle pass 02.03.2022 Çarşamba gününün ilk dakikası ile son bulacak. Battle Pass ile savaş biletinin aynı şey olduğunu söylemek gerekiyor. Valorant oyuncuları iki başlık altında aslında aynı soruyu soruyorlar. Battle Pass ayrıcalıklarından faydalanmak için son saatlerinizi verimli kullanmalısınız.

Valorant Savaş Bileti İade Edilir Mi?

Valorant savaş biletleri hiç kullanılmamış olsalar bile iade edilemezler. Yapılan alışveriş sabit olarak hesabınıza yansıyacaktır ve iadesi olmayacaktır. Fakat Riot Games oyuncu dostu bir firma olduğunu her zaman göstermiştir. Eğer yanlışlıkla bileti satın aldıysanız destek ekibine ulaşabilirsiniz. Durumunuz haklı olarak nitelendirildiğinde ücretiniz iade edilebilir. Ödülleri bitiremeyeceğinizi düşündüğünüz durumlarda, yani her ödülü alamayacağım iade edebilir miyim gibi sorularınıza olumlu yanıt alacağınıza inanmıyoruz.

Valorant Savaş Bileti Alınır Mı?

Valorant savaş bileti maddi olarak bileti alabilecek neredeyse her oyuncunun alması gereken bir oyun içi üründür. Bilete özel gelen kaplamalar ve animasyonlar her oyuncunun ilgisini çekecektir. Yine de bir savaş biletini almadan önce içeriklerini güzelce araştırıp, beğendiğiniz içerikleri olan savaş biletlerini satın almalısınız. Valorant içeriklerine göz atmak için resmi Valorant Twitter hesabını takip edebilirsiniz.

Valorant savaş bileti ne zaman bitiyor adlı konumuzun sonuna geldik. Valorant ile alakalı daha fazla konu için bizleri takip etmeyi unutmayın.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News