Salı, Eylül 27, 2022
HomeValorantValorant PBE Kayıt Ol

Valorant PBE Kayıt Ol

Valorant PBE kayıt olma konusu birçok oyuncu tarafından aranmaya ve merak edilmeye başlandı. Özellikle Riot Games’in oyunlarını oynayıp, PBE denemelerinden zevk alarak ayrılan oyuncular Valorant oyununun da PBE sürümüne dahil olmak istiyorlar. Bu yazımızda Valorant PBE kayıt olmak, PBE nedir gibi sorulara yanıt arayacağız.

Valorant PBE sayesinde oyuna gelecek dengelemeleri ve düzenlemeleri henüz oyunun rekabetçi sürümüne dahil olmadan deneme şansına sahip olursunuz.

Valorant PBE Kayıt Ol
Valorant PBE Kayıt Ol

Valorant PBE Kayıt Ol

Valorant PBE sunucularına dahil olmak çok da zor değildir. Valorant PBE aşamasına dahil olmak ve ilk deneyen Valorant oyuncularından olmak istiyorsanız aşağıdaki adımları gerçekleştirmeniz yeterlidir.

  • NA sunucusunda Valorant oynanan bir Riot hesabı açmalısınız.
  • Valorant resmi sitesinden PBE clientini indirmelisiniz.
  • Yine aynı siteden PBE için Riot Games’e başvurun.
  • Başvurunuz olumlu sonuçlandıktan sonra PBE’yi başlatın.
  • Normal Valorant oyununa NA sunucusu için giriş yaptığınız bilgilerle PBE clientine giriş yapın.

Artık bir PBE hesabına sahipsiniz. PBE aktif olduğu dönemlerde dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. PBE sunucuları NA sunucularına bağlı olduğu için Türkiye üzerinden oyuna giriş yaptığınızda yüksek ping ile karşılaşabilirsiniz.

Valorant PBE Nasıl Kayıt Olunur?

Valorant PBE’ye kayıt olmak için bildirdiğiniz NA hesabınızın hiçbir uzaklaştırma, ceza almaması gerekir. Şunu da unutmamalısınız ki PBE sunucularında alacağınız her ceza normal oyunda da hesabınıza işleyecektir, bu nedenle PBE’de oynarken sınırları aşmamaya devam etmelisiniz.

Bu şartları da yerine getirdikten sonra yukarıdaki adımları yerine getirirseniz PBE için her koşulu yerine getirmiş olursunuz. Özel olarak PBE kayıt olmanız gerekmez. Sadece NA sunucularına giren bir hesaba sahip olmalısınız.

Valorant PBE Nedir?

Valorant PBE, Valorant oyununa gelecek dengeleme, düzenleme, eşitleme, yeni silah, yeni yetenek, yeni ajan gibi farklılıkları normal sunuculara gelmeden önce denemenize yarayan bir sunucudur. PBE’nin amacı yamalarda yapılan değişikliklerin oyuna getireceklerini ve götüreceklerini test etmektir. PBE sunucularında karşılaşılan hatalar veya yanlışlıkla yeni sunucular için yama gelmeden önce düzeltilirler.

Valorant PBE sunucularında tüm kostümler ve ajanlar hesabınızda açık olacaktır. Hangi kostümü seçeceğinize karar veremiyorsanız Valorant Phantom kaplamaları adlı konumuzdan faydalanabilirsiniz.

Valorant PBE kayıt ol adlı konumuzun sonunda geldik. Umarız konu hakkında işinize yarayacak bilgiler verebilmişizdir.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News