Cuma, Aralık 9, 2022
HomeValorantValorant Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Valorant Mobile ne zaman çıkacak sorusu tüm mobil FPS sever oyuncular tarafından sıklıkla soruluyor. Eğer siz de Valorant mobile ne zaman çıkacak soruya bir yanıt arıyorsanız çok doğru adrestesiniz demektir. Bu yazımızda sizlerle oyunun çıkıp çıkmayacağını, ne zaman çıkacağını, benzerlerini ve beta sürümünü konuşacağız. Öncelikle Valorant Mobile oyununa bir göz atalım;

Bir yıl içerisinde farklı farklı 14 milyon bilgisayar oyuncusuna ev sahipliği yapan Valorant, mobil oyun severleri daha fazla bekletmeden Valorant Mobile oyununu çıkartacağı hakkında yayılan duyumları yalanlamamıştı. Valorant oyunu FPS oyunlarına farklılık getiren bir yapıtken bakalım Valorant Mobile aynı şekilde mobil oyunlara farklılık getirebilecek mi?

Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak?
Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Valorant Mobile Çıkacak Mı?

Valorant Mobile oyununun çıkacağı neredeyse resmi şekilde kesin, yani Valorant mobile çıkacak ve FPS severler olarak telefonumuzdan Valorant oynayabileceğiz. Neredeyse resmi dememizin nedenine gelmek gerekirse, Riot Games henüz bu konuda bir açıklama yapmadı ama ortada dolaşan iddiaları da yalanlamadı. Yani Valorant Mobile için çalışma yapıldığı iddiası %99 doğru. Bu güzel haber hemen aklınıza Valorant mobile ne zaman çıkacak sorusunu getirebilir. Daha fazla bekletmeden sorunuzu yanıtlayalım.

Valorant Telefona Gelecek Mi?

Evet, Valorant oyunu telefonlarımıza kadar gelecek. Birazcık sabır etmemiz gerekse de çok yakın zamanda, yeni yıla girmeden telefonumuz üzerinden Valorant oynayabileceğiz.

Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Valorant mobile 2022 yılının son aylarında çıkış yapması beklenen bir oyun. Riot Games tarafından hala resmi bir açıklama olmamasına rağmen birçok oyuncu oyunu hevesle bekliyor.

Hatta Valorant Mobile henüz yayınlanmadan oyunun birebir kopyası Çin merkezli bir firma tarafından yayımlandı. Çakma Valorant olarak oyuncular tarafından bilinen oyunu oynamanızı tavsiye etmiyoruz. Orijinalini beklemek ve zamanı gelince oynamak her şeyden daha keyiflidir.

Valorant Mobile Beta

Valorant mobile beta sürecinin Aralık 2022 tarihin civarında oyunculara duyurulacağını tahmin ediyoruz. Etrafta gezen sızıntıları da dikkate alırsak önümüzde merakla geçecek 10 aya yakın süre var. Bu süre zarfında siz Valorant severleri en güncel haberlerle bilgilendirmeye devam edeceğiz. Öğrendiğimiz her haberi, sızıntıyı konumuzu güncelleyerek sizlerle paylaşacağız.

Valorant Mobile APK

Daha önce de bahsettiğimiz Çin merkezli firmanın çakma Valorant oyununu oynamayı düşünen oyuncular Valorant Mobile APK sorgusunu onlarca kez yapıyorlar. Biz sizlere bu konuda bir link veya adres vermeyeceğiz çünkü bu korsan oyunu denemenizi kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Hem oyunu oynamak için indirmeniz gereken APK ve VPN programlarının sisteminize vereceği zararı hem de Riot Games’e yapılan haksızlığı düşünerek bu oyunu oynamamak gerektiğini düşünüyoruz.

Ayrıca bir şekilde Valorant mobile APK’ya ulaşıp oynayan oyuncular, oyunun şuan için Avrupa adına uygun olmadığını dile getiriyorlar. Çakma bir oyun olduğu için sunucuları sadece Çin’de duruyor yani Avrupa ve Amerika için aşırı yüksek ping sorunları ile karşılaşmanıza neden oluyor.

Valorant Mobile Bilgisayarda Oynanır Mı?

Evet, gerekli programları indirdiğinizde bilgisayarınız üzerinden Valorant mobile oynayabilirsiniz. Oyun çıktığında ayarlarınızı ve nasıl oynayabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız bilgisayarda mobil oyun oynamak adlı konumuza bakabilirsiniz.

Valorant Mobilden Oynanır Mı?

Valorant’ın normal oyunu yani bilgisayar sürümü ne yazık ki mobilden oynanamaz. Ama yukarıda anlattığımız gibi oyunun mobil versiyonu çıktığında rahatlıkla mobilden Valorant mobile oynayabilirsiniz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News