Salı, Eylül 27, 2022
HomeValorantValorant Mail Değiştirme Nasıl Yapılır?

Valorant Mail Değiştirme Nasıl Yapılır?

Valorant mail değiştirme nasıl yapılır sorgusu yapan oyuncular hesaplarına giriş yapamadıkları için veya maillerinde değişikliğe gitmeyi istedikleri bu konuyu araştırıyorlar. Son zamanlarda çokça karşılaşılan bu durumu çözmeniz için size yardım etmeye çalışacağız. Valorant mail değiştirme nasıl yapılır sorusunun bu kadar çok sorulması Valorant oyununun Riot Games hesabınıza bağlı olmasından kaynaklanır. Valorant’a özel bir hesabınız yoktur. Eğer Valorant hesap ayarlarınız ile alakalı değişiklikler yapmaya çalışıyorsanız öncelikle Riot Games hesabınızın bilgilerine sahip olmalısınız.

Valorant Mail Değiştirme Nasıl Yapılır?
Valorant Mail Değiştirme Nasıl Yapılır?

Valorant Mail Değiştirme Nasıl Yapılır?

Valorant mail değiştirme nasıl yapılır diye merak ediyorsanız öncelikle Riot Games hesabınıza girmelisiniz. Riot Games hesabınıza giriş yapamıyorsanız Valorant şifremi unuttum konumuza göz atabilirsiniz.

Riot Games hesabınıza giriş yaptıktan sonra hesap ayarları kısmından mail değiştirme sekmesine girip mail değişikliği işlemlerine başlayabilirsiniz. Eğer mail adresinizi bilmiyorsanız hesabınızın size özel bilgilerini Riot Games destek ekibiyle paylaşıp hesabın sizin olduğunu kanıtlayabilirsiniz.

Valorant Hesap Bilgileri Nasıl Değiştirilir?

Aynı Valorant mail değiştirme işlemlerinde olduğu gibi Valorant hesap bilgilerini de değiştirmek için Riot Games hesabınıza girmeli ve Riot Games hesap bilgilerinizi değiştirmelisiniz. Valorant hesap bilgilerini değiştirmek için mail değişikliği veya şifre değişikliği işlemleri sekmesine gidip, işlemleri başlatabilirsiniz.

Valorant Nasıl Hesap Kurtarılır?

Valorant Nasıl Hesap Kurtarılır?
Valorant Nasıl Hesap Kurtarılır?

Valorant nasıl hesap kurtarılır diye merak ediyorsanız öncelikle Riot Games hesabınıza giriş yapmalısınız. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan başlangıç ekranını aşağıya kaydırın. Hesabını Kurtar adlı başlığı göreceksiniz. Başlığa tıkladıktan sonra Hesabına Kurtar başlığı altındaki bilgileri doğru bir şekilde doldurarak Riot Games hesabınızı kurtarabilirsiniz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News