Salı, Eylül 27, 2022
HomeValorantValorant Grup Takviyesi

Valorant Grup Takviyesi

Riot Games’in yakın zamanda hayatımıza soktuğu Valorant, sunduğu çeşitlilikler ile milyonlarca oyuncuya hitap etti. Diğer FPS oyunlarının aksine yeteneklerimiz ve farklı karakterimiz var. Farklı karakterleri açmak için de xp’ye ihtiyacımız var. XP kazanmak istiyorsanız Valorant Grup Takviyesi geliyor. Hazırlanın!

İlginizi Çekebilir: Valorant Skin İade Nasıl Yapılır?

Valorant XP Ne İşe Yarar?

Valorant’ta XP ile yeni ajanlar açabilirsiniz, savaş biletlerini tamamlayabilirsiniz. Yani oyunda elde edilebilen birçok ögeyi ücretsiz almak için XP’ye ihtiyacımız var. Daha fazla XP kazanmanız ve daha fazla öge alabilmeniz için nasıl XP kazanabileceğinizi anlatacağız.

Valorant Grup Takviyesi
Valorant Grup Takviyesi

XP Nereden Kazanılır?

XP’ye ihtiyacımız olduğunu anladık ama nereden, nasıl kazanacağız. Gelin konuyu detaylandıralım;

  • Günlük ve Haftalık Görevler: 10-15 tane görev içeren bir görev havuzumuz mevcut. Bu havuzdan rastgele görevler ediniriz. Genellikle basit görevler barındıran bu havuzdan bize düşen görevleri tamamladığımızda büyük miktarda XP kazanırız. Haftalık görevler her perşembe günü saat 13:00-14:00 civarında sıfırlanırken, günlük görevler her gün 01:00’da değişir. (Örneğin: 25 düşman vur, 5 kere ultini kullan, 30.000 hasar ver …)
  • Ölüm Kalım Maçı: Ölüm kalım modu hem hızlı ve eğlencelidir hem de tam bir XP yuvasıdır. Her oyun sonu 500 XP kazandığınız bu mod ile XP kasacaksanız çok eğleneceğinize inanıyoruz.
  • Tırmanış Modu: Geçici bir mod olan Tırmanış’da oyun sonu 800 XP kazanırsınız, eğer kazandıysanız 200 XP daha kazanacaksınız.
  • Kartopu Modu: Oyunu bitirdiğiniz taktirde 750 XP, haritada birinci olursanız artı 150 XP daha kazanacaksınız.
  • Spike Hücum: Oyun sonunda 1000 XP kazanırsınız.

Valorant Grup Takviyesi

Grup takviyesi ile daha fazla XP kazanma şansınız olacaktır. Arkadaşlarınızı toplayın ve Valorant oynayın. Tek yapmanız gereken bu. Gerisi katlanan XP’lerin tadını çıkartmak. Kutlaması size kalmış. İster kartopu modunda eğlenin, ister ölüm kalım maçında rekabet edin… 23 Aralık – 06 Ocak tarihleri arasında geçerli olacak bu takviyeyi iyi değerlendireceğinizi tahmin ediyoruz.

Valorant TR ekibi resmi twitter sayfasından konu hakkında bir paylaşım yaptı. Yeni paylaşımlar ve haberler ile sizleri güncel tutmaya devam edeceğiz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News