Perşembe, Eylül 29, 2022
HomeValorantValorant Gerekli Bir Programı Kuramadık Hatası Güncel Çözüm

Valorant Gerekli Bir Programı Kuramadık Hatası Güncel Çözüm

Valorant oyuncuları Valorant gerekli bir programı kuramadık hatası güncel çözümlerini arıyorlar. Özellikle oyunu ilk kez yüklediğinizde karşılaşılan bu sorun, çözülmesi çok kolay problemlerden birisidir. Valorant ilk çıktığından beri gerekli programı kuramadık hatası ile karşılaşıyoruz. Bu da demek oluyor ki bu hatayı çözmek için birçok yöntem ve deneyim mevcut.

İlginizi çekebilir: Valorant Ajanları Hızlı Açma Yöntemi

Valorant 2020 yılında resmi olarak Riot Games tarafından yayımlanmış bir FPS oyunudur. Rakip olduğu diğer FPS oyunlarına göre farklı yetenekler ve karakterler ile büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Multiplayer Oyun Dalında BAFTA Oyun Ödülü daha ilk yıllarında kazanan Valorant ücretsiz olmasıyla da oyuncuların gönlüne taht kurmuştur.

Valorant Gerekli Bir Programı Kuramadık Hatası Güncel Çözüm

Valorant gerekli bir programı kuramadık hatası güncel çözümü çok basittir. Uyumluluk sorununu çözdüğünüzde bu hatayla karşılaşma şansınız çok düşük olacaktır. Yine de hatanın nereden kaynaklandığını bilmek istiyorsanız, Valorant işlemcisi uyumluluk nedeniyle Riot Vanguard adlı programı kuramamaktadır. İşte bu yüzden gerekli bir programı kuramadık hatası alıyorsunuz. Peki bu sorun nasıl çözülür?

  • Eğer manuel olarak Riot Vanguard’ı kurmak istiyorsanız öncelikle bu linkten Riot Vanguard’ı indirmelisiniz.
  • İndirdiğiniz rar dosyasını açın ve Program Files klasörüne rarın içinden çıkan dosyayı atın.

Riot Vanguard bu işlem sonunda kurulacaktır ve Valorant’a sorun yaşamadan girebileceksinz. Diğer çözümümüz siz Valorant severler için çok daha kullanışlı bir çözüm olacaktır. Eğer manuel olarak bir indirme yapmak istemiyorsanız uyumluluk sorununu şu şekilde giderebilirsiniz;

Valorant Gerekli Bir Programı Kuramadık Hatası Güncel Çözüm
Valorant Gerekli Bir Programı Kuramadık Hatası Güncel Çözüm
  • Valorant’a giriş yaptığınız .exe dosyasına sağ tıklayın.
  • Özelliklere girin.
  • Uyumluluk sekmesine geçin.
  • Uyumluluk modu yazan kısımdaki kutucuğu işaretleyin.
  • Valorant sorunsuz başlayana kadar tüm seçenekleri deneyin.

Valorant çok yüksek ihtimalle bu adımlardan sonra açılacaktır. Valorant gerekli bir programı kuramadık hatası güncel çözümü bu şekildedir. Eğer hala oyuna giriş yapamıyorsanız destek ekibiyle iletişime geçmelisiniz.

Riot Vanguard Nedir?

Riot Vanguard oyuna üçüncü parti yazılımlarla girilmesini engelleyen, Riot Games tarafından geliştirilen bir anti hile programıdır. Riot Vanguard sayesinde Valorant oyununda hilelerle karşılaşmazsınız.

Riot Vanguard Olmadan Valorant Oynanır Mı?

Riot Games’in hileleri ve diğer üçüncü parti yazılımları engellemek için kullandığı Riot Vanguard uygulaması Valorant’a giriş için olmazsa olmazdır. Yani Riot Vanguard olmadan, Riot Vanguard kapalıyken Valorant oynayamazsınız.

Valorant gerekli bir program kuramadım hatası güncel çözümleri ile karşınızdaydık. Umarız konumuzu okuduktan, önerdiğimiz çözüm yöntemlerini uyguladıktan sonra hatasız bir şekilde Valorant oynayabilmişsinizdir.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News