Cuma, Aralık 9, 2022
HomeValorantValorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek? 2022

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek? 2022

Valorant severlerin bu sıra en çok sorduğu soru Valorant gece pazarı ne zaman gelecek 2022 oldu. Sorunun sorulma nedeni Valorant oyununda çok nadir şekilde açılan gece pazarının geliş zamanının merak edilmesiydi. Bu yazımızda Valorant gece pazarı ne zaman gelecek 2022, Valorant gece pazarı nedir ve gece pazarında hangi kostümler olacak gibi sorulara yanıt vermeye çalışacağız. Eğer siz de gece pazarı hakkında meraklanıyorsanız çok doğru adrestesiniz demektir.

Valorant, Riot Games tarafından yayımlanan ücretsiz bir FPS oyunudur. Diğer FPS oyunlarının aksine farklı ajanlar, farklı eşyalar ve çok farklı kozmetik eşyaları ile oyuncuları kendisine hayran bırakmıştır. Bu farklı kozmetik eşyalarının en nadir olanlarının da alınabildiği Valorant gece pazarına göz atacağız.

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek?
Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek? 2022

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek?

Valorant gece pazarı en son7 Aralık tarihinde oyuna eklenmişti ve oyuncular tarafından çok beğenilmişti. 2022’nin en güncel Valorant gece pazarı 11 Şubat tarihinde aktif olacak ve oyuncuların beğenisine sunulacak. Eğer harika indirimlerden ve kozmetik ürünlerinden faydalanmak istiyorsanız Valorant gece pazarını kaçırmamanızı öneririz.

Valorant Gece Pazarı Nedir?

Valorant gece pazarı, League of Legends oyunundaki size özel mağazaya benzer. Size özel olarak 6 farklı silah kaplamasından oluşan bir koleksiyon içerir. Eğer bu kaplamaları satın almak isterseniz şunları yapmanız yeterlidir;

  • Valorant’ı açın.
  • Hesabınıza giriş yapın.
  • Normal alışveriş yapacak gibi mağazaya girin.
  • Satın alacağınız silah kaplamasını seçin.
  • Ödemeyi yapın.

Eğer yeterli VP’niz varsa satın alma işleminiz başarıyla gerçekleşecektir. Yeterli VP’niz yoksa ve VP satın almak istiyorsanız en ucuz VP fiyatları konumuzdan faydalanabilirsiniz.

Valorant Gece Pazarında Hangi Kaplamalar Olacak?

Gece pazarında hangi silah kaplamalarının olacağını bilmemiz mümkün değil. Valorant gece pazarı herkes için rastgele silah kaplama koleksiyonu içerir.

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Bitiyor Şubat?

En son Aralık ayında gelen gece pazarı 2 hafta boyunca oyunda kalmış ve oyuncular için aktif durumda kalmıştı, bu nedenle yeni gelecek Şubat ayı gece pazarının da en azından iki hafta süreceğini düşünüyoruz. Yani yüksek ihtimalle Şubat ayı Valorant gece pazarı 28 Şubat ile 5 Mart arası bir tarihte bitecektir.

Valorant Gece Pazarı Yenileniyor Mu?

Ne yazık ki Valorant gece pazarı her gece yada her hafta güncellenmez. Soruya net bir cevap vermek gerekirse; Hayır, Valorant gece pazarı yenilenmiyor. Şansınıza rastgele olarak gelen silah kaplamaları gece pazarı bitene kadar sabit bir şekilde mağazanızda satın alınmayı bekliyor olacaklar.

Valorant gece pazarı ne zaman gelecek adlı konumuzun sonuna geldik, umarız sizlere yardımcı olabilmişizdir.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News