Cuma, Aralık 9, 2022
HomeValorantValorant Çöktü Mü?

Valorant Çöktü Mü?

Bu yazıyı okuyabiliyor ama oyuna bağlanamıyorsanız ortada bir sorun var demektir. Milyonlarca oyuncunun oynadığı Valorant bu kalabalık topluluk sayesinde çok seviliyor. Fakat kalabalığın bazı olumsuz tarafları da var, oyuncuların korkulu rüyası sunucu problemleri. Valorant çöktü mü? Eğer oyuna giremiyorsanız siz de binlerce oyuncu gibi bu sorunun cevabını arıyorsunuz demektir. Cevaplayalım…

Oyununuzun güncel olduğundan, kullandığınız ekran kartının güncel olduğundan eminseniz ve konumuzu rahatlıkla okuyabilecek bir bağlantıya sahipseniz sunucularda problem var demektir. Planlı bir bakım çalışması, güncelleme yoksa hata sunuculardan kaynaklanıyor demektir.

Valorant Çöktü Mü?
Valorant Çöktü Mü?

Valorant Çöktü Mü?

Evet, Valorant sunucularına şuanda bağlanılamıyor. Daha önce söylediğimiz gibi Riot Games tarafından bağlantı sorunları öncesinde bir açıklama yapılmaması hatalın planlı olmadığını gösteriyor. Problemin sunucu kaynaklı olduğunu ve planlanmamış bir hata olduğunu düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Redeem Kodları

Valorant Ne Zaman Açılır?

Riot Games tarafından konu hakkında bir açıklama gelmedi. Sadece resmi Twitter hesaplarından durumun farkında olduklarını ve düzeltmeye çalıştıklarını söylediler. Gerçekten çok büyük bir problem yoksa plansız bakımlar yarım saatten fazla sürmez.

Yayımcı tarafından sunucu durumu veya açılma zamanı hakkında bir güncelleme geldiğinde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Sunucu Kaynaklı Problem Yoksa Ne Yapılabilir?

Sorunun sunucudan kaynaklanmadığını düşünüyorsanız veya sorun çözüldükten sonra hala oyuna giriş yapamıyorsanız neler deneyebileceğinize bakalım.

  • İnternet sağlayıcınızı kontrol edebilirsiniz.
  • Başka bir cihazdan giriş deneyebilirsiniz.
  • Sorunun sizden kaynaklı olduğuna eminseniz oyunu silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz.
  • Çerezleri temizleyip cihazınızda alan açabilirsiniz.

Problemin çok uzamadan ortadan kalkmasını bekliyoruz. En hızlı şekilde oyuna girmeniz ve bol bol eğlenmeniz dileğiyle.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News