Salı, Eylül 27, 2022
HomeValorantVALORANT 4.01 Yama Notları

VALORANT 4.01 Yama Notları

Valorant 4.01 yama notları resmi olarak yayımlandı. Yeni sezonun ilk yamalarından birinde karşımızda bir Ares güncellemesi, yakın dövüş özellikleri, hataların düzeltilmesi ve sansür güncellemeleri var. Sürekli gelen güncellemeler ile mükemmelleşmeye yakınlaşan Valorant’ın yeni gelen güncellemesini daha yakından inceleyelim.

İlginizi çekebilir: Chamber Valorant

VALORANT 4.01 Yama Notları
VALORANT 4.01 Yama Notları

VALORANT 4.01 Yama Notları

Valorant 4.01 ile birlikte oyuncuların mutlu olacağı değişiklikler geliyor. Yeni sezonun ilk yaması olduğu için oldukça küçük bir yama olmasına rağmen oyun konforunu arttıracak bir yama olduğunu düşünüyoruz. Umarız yama notlarını okuduğunuzda sizler de bizim gibi düşünürsünüz. İşte karşınızda Valorant 4.01 Yama Notları;

Valorant 4.01 Sosyal Güncellemeler

Oyunda halihazırda bir yasaklı kelimeler listesi var ama yaratıcı insanlar sayesinde yasaklı kelimelerin farklı yazılımları da mevcut. Bu yazılışlar listenin gözünden kaçabiliyor ve oyundaki oyuncuları kötü etkileyebiliyor. Valorant artık bu konuda siz Valorant oyuncularından yardım bekliyor.

Karşılaştığınız, sansürlenmeyen kelimeleri ayarlar kısmından liste haline getirdiğiniz sürece kelimelerin farklı şekilde yazılışları da zamanla engellenecektir. Umarız en kısa sürede temiz bir konuşma ekranına kavuşursunuz.

Valorant 4.01 Silah Güncellemeleri

Silah güncellemeleri derken aslında tek bir silahımız güncellendi, Ares. Ares’in gücünü biraz zayıf bulmuş olmalılar ki Ares artık oynanabilecek bir silah haline getirilmeye çalışılmış. Önceden yapılan zayıflamaların silahın karakteristik özelliklerini yok ettiğini düşünen Valorant ekibi, Ares’e karakterine uygun bir güç vermiş.

  • Geri tepmesi arttı.
  • Mermi saçılma oranı azaltıldı. (10 mermiden sonra 0.8>0.7 oldu. 13 mermiden sonra ise 1.0>0.7)
  • Çömeldiğinizde elde ettiğiniz fayda azaltıldı. (%40>%25)
  • Ares’in bedeli 1550’den 1600’a yükseldi.

Ares’in yeni halini biz beğendik, siz de görüşlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Düzeltilen Hatalar

Köken koleksiyonu adına yaşanan görsel sıkıntılar düzeltildi. Performans modunda yaşanan aksaklıklar çözüldü. Taraf değiştirme sırasında izleyicilerin yaşadığı sıkıntılar ortadan kaldırıldı.

Valorant 4.01 yamasını sizlerle paylaşmaya çalıştık. Eminiz daha iyi bir Valorant için Riot Games çalışmaya, yama getirmeye devam edecek. Bizler de sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News