Salı, Eylül 27, 2022
HomeFree FireÜcretsiz Free Fire Kodları Nereden Alınır? 2022

Ücretsiz Free Fire Kodları Nereden Alınır? 2022

Ücretsiz Free Fire kodları nereden alınır sorusuna cevap vermeden önce oyunu yakından tanıyalım. Free Fire 2017 yılında yayımlanmış ücretsiz bir mobil oyundur. 2019 yılında Android ve iOS işletim sistemlerinde en çok indirilen oyun olmuştur. Free Fire’ın bu kadar ünlü olmasının nedenlerinden birisi de oyunun tamamen ücretsiz olmasıdır. Battle-Royale, aksiyon ve macera türünde zirveye oynayan Free Fire, ücretsiz olmasının yanında oyunculara sunduğu çeşitlilikle de ön plana çıkıyor.

Ücretsiz Free Fire Kodları Nereden Alınır?
Ücretsiz Free Fire Kodları Nereden Alınır?

Ücretsiz Free Fire Kodları Nereden Alınır?

Free Fire’ın oyunculara sunduğu çeşitlilik kozmetik ürünlerinden, kostümlerden, haritalardan ve etkinliklerden kaynaklıdır. Oyun tamamen ücretsiz olsa da ne yazık ki Free Fire da bu kozmetik ürünlerine sahip olmak için oyun içi ödeme yapmalısınız. Peki, ücretsiz bir şekilde kostümlere ulaşmak mümkün mü?

Evet, Free Fire ekibi bu konuda da oyuncuları düşünmüş. Hem etkinliklerle hem de Free Fire kodlarıyla ücretsiz bir şekilde hediyelere ulaşabilirsiniz. Free Fire kodları Free Fire’ın resmi sosyal medya hesaplarından paylaşılır, rastgele günlerde ve önemli günlerde oyunculara dağıtılır. Ücretsiz Free Fire kodları nereden alınır sorusuna cevap verdiğimizi düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir: Epic Games Ücretsiz Oyunlar 2022 Şubat

Free Fire Kodları 2022 Şubat

Birbirinden güzel Free Fire içeriklerine hiçbir ücret ödemeden ulaşmanız için en güncel Free Fire kodlarını sizlerle paylaşacağız. Eğer elinizi çabuk tutarsanız tüm hediyeleri kazanabilirsiniz.

 • F6F5 TDRF EV4B
 • FVCY XTSR F1VE
 • FRMT YKUO I8HU
 • FTYU 5TGF OSA4
 • F5TF 6GTY VGHB
 • F7T5 4FDS W345
 • F4N5 M67Y LUOH
 • GHRT YO9H 187G
 • F5FE RN5M 67LU

Yukarıda paylaştığımız Free Fire kodları her zaman geçerli değildir. Güncel oldukları sürece kullanılabilir olacaklardır. Sizlerle paylaştığımız modlar şubat 2022 güncel kodlarıdır.

Free Fire Kodları Nasıl Kullanılır?

Free Fire Kodları Nasıl Kullanılır?
Free Fire Kodları Nasıl Kullanılır?

Free Fire kodlarını kullanmak tamamen ücretsiz ve çok basittir. Eğer daha önce Free Fire kodu kullanmadıysanız aşağıdaki adımları teker teker uygulamalısınız. Free Fire kodları kullanımı herhangi bir risk barındırmamaktadır.

 • Öncelikle resmi Free Fire ödül sayfasına gitmelisiniz.
 • Sayfada bulunan giriş yollarından birisiyle hesabınıza giriş yapın. (Google, Facebook …)
 • Giriş yaptıktan sonra kodu girmeniz gereken bir satır göreceksiniz.
 • 12 simgeden oluşan Ücretsiz Free Fire Kodunu satıra yazınız.
 • Onaylaya tıklayın.

Artık Free Fire oyununa giriş yapıp lobiden ödülünüzü alabilirsiniz. Eğer başarılı bir şekilde kodu kullanabildiyseniz lobi ekranında ödülü alacaksınız.

Free Fire Ödülleri – Free Fire Rewards

Free Fire kodlarını nasıl kullanacağınızı öğrendiniz. Peki Free Fire kodlarını kullanarak hangi ödülleri kazanırsınız? Gelin kazanabileceğiniz ödülleri inceleyelim;

 • Kostümler – Eldiven, paraşüt, ayakkabı dahil tüm kostümler kazanabilirsiniz.
 • Kozmetik Ürünleri – Saç, sakal ve diğer tüm dış görünüşler kazanabilirsiniz.
 • Free Fire Elmasları – Oyun parası kazanabilirsiniz.
 • Pet (Evcil Hayvanlar) – Oyun arkadaşı kazanabilirsiniz.
 • Silah Kostümleri – Her silaha özel havalı kostümler kazanabilirsiniz.
 • Karakterler – Yeni karakterler kazanabilirsiniz.

Yukarıda sıraladığımız tüm ödülleri kazanmak için Free Fire kodlarını kullanmanız yeterlidir. Her koddan sadece bir tane ödül kazanabileceğinizi unutmayın.

Free Fire Kodları Hangi Bölgelerde Geçerlidir?

Free Fire oyununda her kod her bölgede, sunucuda, ülkede geçerli değildir. Yazımızda paylaştığımız Free Free kodlarının geçeli olduğu bölgeler şunlardır; Amerika ve Avrupa.

Tüm bölgelerde geçerli kodları paylaşmaya devam edeceğiz ama en güncel kodlarımız sadece Amerika ve Avrupa için geçerlidir. Diğer bölgelerden kodları kullanmaya çalışmanız durumunda hata ile karşılaşabilirsiniz.

Hangi Free Fire Kodları Çalışır?

Free Fire kodlarının çalışması için öncelikle kodun ve kodu girdiğiniz sitenin doğru olması lazım. Eğer sizlerle paylaştığımız siteye doğru kodları girdiyseniz bu konuda bir sorun yaşamazsınız.

Ayrıca kodların bölgesel olarak ayrıldığını söylemiştik. Paylaştığımız kodlar Avrupa ve Amerika için geçerlidir. Eğer Avrupa ve Amerika sunucularında oynuyorsanız yine kodlar sizin için sorunsuz çalışacaktır.

Süresi geçen kodların da çalışmayacağını daha önceden söylemiştik. Sizlerle 2022 Şubat ayı için Free Fire kodlarını paylaştık. Mart ayı ortalarına kadar kodlar çalışmaya devam edecektir. Süresi geçtikten sonra kodlar artık aktif olamazlar.

Free Fire Ödüllerim Nerede?

Free Fire ödüllerini almak için öncelikle oyuna giriş yapmalısınız. Eğer Free Fire elması gibi ödüller kazandıysanız yani kazandığınız ödül hesabınızla alakalıysa direkt hesabınıza eklenir.

Evcil hayvanlar, kostümler ve diğer tüm kozmetik ürünler için koleksiyonunuza bakmanız yeterlidir. Diğer tüm ödüller ”koleksiyonum” kısmında olacaktır.

Ücretsiz Free Fire kodları nereden alınır konusunda, Free Fire kodları ile ilgili her şeyi sizlerle paylaşmaya çalıştık. Umarız süresi geçmeden tüm kodları kullanır, istediğiniz içeriklere ulaşabilirsiniz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News