Salı, Eylül 27, 2022
HomeNetflixThe Witcher 2. Sezon 1. Bölüm İzle

The Witcher 2. Sezon 1. Bölüm İzle

RPG oyun severlerin tekrar tekrar oynadığı, fantastik severlerin tekrar tekrar okuduğu eser, beyaz perdeden sonra dizi olarak gösterime sunulmuştu. İlk sezonu hayranlıkla takip edilen Netflix yapımının ikinci sezonu çıktı. The Witcher 2. Sezon 1. Bölüm İzle

The Witcher 2. Sezon 1. Bölüm İzle
The Witcher 2. Sezon 1. Bölüm İzle

The Witcher

Mutasyona uğramış bir canavar avcısı olan Rivyalı Geralt’ı izlediğimiz yapımda insanların canavarlardan pek farkı olmadığını görüyoruz. Sayısız düşmanından en büyük düşmanını koruma fikri sadece duygulardan arınmış Witcher’lar için mantıklı gelebilirdi zaten. İnsanlar onlar olmadan yaşayamıyorlar ama onları da kıskanıyorlar ve kendilerine rakip olarak görüyorlar. Kahramanımız Geralt diğer Witcher’lardan biraz farklı. İzleyiciye durdurulamaz imajı yaratan Rivyalı Geralt’ı tüm sezon içinde şüpheye düşüren tek canavar vardı, kader… Kader kuşkusuz hepimizin karşılaşmak istemediği türden bir canavar.

Tek görevi insanları canavarların saldırısından korumak olan ”sözde” duygusuz Witcher’ımız kader ile oyun oynamaya karar veriyor. Kurtardığı canın bedeli olarak asla yaşanmayacağını, tutulmayacağını düşündüğü bir söz alıyor, Ciri.

İlk sezonun sonunda buluşan ikilimizin yeni sezona bomba gibi gireceklerinden eminiz.

The Witcher 2. Sezon 1. Bölüm İzle

Başrolünde Henry Cavill’in oynadığı dizi ilk olarak 2019 yılında yayınlandı. +18 yaş sınırı, aksiyon ve macera etiketleriyle karşımıza çıkan eser Netflix tarafından yayınlanmaya devam ediyor. Sabırsızlıkla beklediğimiz ikinci sezon sonunda çıktı.

17 Aralık 2021 tarihinde çıkan ikinci sezonu Buradan izleyebilirsiniz.

Korsana Hayır

Dizinin kaçak yollarla yayınlanan sitelerden izlenmesini önermiyoruz. Yazdığımız her konuda elimizden geldiği kadar sizlerin güvenliğini göz önünde bulunduruyoruz. The Witcher gibi dizilerin sayısının artması için, sette çalışan emekçilerin hak ettikleri değeri görmesi için, eski yapımları tekrar tekrar izlemek yerine yeni, mükemmele yakın eserler izleyebilmek için korsana hayır diyoruz.

The Witcher 2. Sezon 1. Bölüm İzle konusunu burada bitirirken diziyi izlemenizi kesinlikle öneriyoruz.

İlginizi Çekebilir: La Casa De Papel 6. Sezon Ne Zaman?

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News