Cuma, Aralık 9, 2022
HomeTFTTFT Yeni Set Ne Zaman Gelecek? 2022

TFT Yeni Set Ne Zaman Gelecek? 2022

TFT yeni set ne zaman gelecek diye merak eden oyuncular için harika haberlerimiz var. Riot Games’in en son çıkarttığı oyun modlarından olan TFT hayran kitlesine yeniliklerle ve güncellemelerle dokunuyor.

Yeni gelen set ne zaman gelecek, hangi özellikler olacak, hangi şampiyonlar oyuna eklenecek gibi tüm sorularınızın yanıtlarını vermeye çalışacağız.

TFT Yeni Set Ne Zaman Gelecek?
TFT Yeni Set Ne Zaman Gelecek?

TFT Yeni Set Ne Zaman Gelecek?

TFT yeni set ne zaman gelecek sorusuna vereceğimiz yanıt yeni set bekleyenleri mutlu edecektir. 2022 Mart ayında yeni setin PBE için aktif olacağını biliyoruz. Bu durumda en geç Mart ayının sonunda TFT yeni set Türkiye sunucusu için aktif olacaktır.

TFT Yeni Set İle Oyuna Neler Gelecek?

TFT yeni set ile beraber oyuna eklenecek yenilikler;

  • Yeni şampiyonlar,
  • Yeni güçlendirmeler,
  • Yeni eşyalar,
  • Dengelemeler,
  • Farklı TFT modları

olarak sıralanabilir. Henüz PBE yaması gelmediği için tam olarak saydığımız başlıkların içeriğine bakamıyoruz fakat yeni bilgiler geldikçe konumuzu güncellemeye devam edeceğiz.

Hangi Şampiyonlar Yeni Sette Olacak?

Aksaan, Zeri ve yakında oyuna eklenecek Renata League of Legends’e son eklenen şampiyonlardan bazılarıdır. Bu şampiyonların yeni sette olmalarını bekliyoruz.

Yeni şampiyonlar dışında uzun zamandır oyunda olmayan Alistar, Aatrox, Sona, Soraka, Varus, Gnar, Syndra, Velkoz, Yorrick, Hecarim, Kha, Rengar, Qiyana, Rumble, Lee Sin, Kayn, Karthus, Shen gibi şampiyonların oyuna eklenebileceğini düşünüyoruz.

TFT Silco Ne Zaman Gelecek?

Silco TFT set 6.5 ile oyuna eklenecek diye biliyoruz. TFT set 6.5 ne zaman gelecek konumuzda Silco’nun geliş tarihini ve diğer detayları bulabilirsiniz.

TFT Set 7 Ne Zaman Gelecek?

Yukarıda bahsettiğimiz TFT yeni set, TFT set 7 olduğu için aynı cevabı vereceğiz. TFT set 7 Mart ayının sonlarında oynanmaya hazır olacaktır.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News