Cuma, Aralık 9, 2022
HomeValorantT Bag Nedir Valorant?

T Bag Nedir Valorant?

T Bag nedir, Valorant oyuncuları yakın zamanda gerçekleşen turnuvalarda bu deyimi sıkça duydular. Turnuvalardaki sunumlardan sonra oyuncuların ağzına iyice yerleşen T Bag deyimi nedir, nerelerde kullanılır, nasıl yapılır… T Bag Nedir Valorant hakkındaki tüm sorularınıza cevap vermeye çalışacağız. T Bag nedir Valorant?

T Bag Nedir Valorant?
T Bag Nedir Valorant?

T Bag Nedir Valorant?

T Bag rakibinize karşı yaptığınız şakalardır. Açılımı Tea Bagging’dir. Örneğin rakibinizi öldürdüğünüzde yanına gidip sprey basarsanız, üzerinde bıçak sallarsanız, üzerine eğilip kalkarsanız T Bag yapmış olursunuz. Temel olarak saygısızlık gibi görünse de T Bag, kin ve nefret barındırmaz. Profesyonel oyuncular büyük turnuvalarda bile T Bag yapıyorlar ve aralarında hiçbir sorun olmuyor.

T Bag oyundan aldığınız keyfi arttıracaktır. Her tur rakibinizle kendi aranızda farklı bir çekişmeye neden olacaktır. Tüm bunlara rağmen T Bag yaptığınız oyuncunun kim olduğuna dikkat etmelisiniz, şaka kaldıramayan birisine şaka yapmak istemeyiz.

T Bag Ne İşe Yarar Valorant?

T Bag nedir Valorant sorusuna cevap verdiğimizi düşünüyoruz. T Bag ne işe yarar, üzerine çok düşünülmesi gereken bir soru değildir. T Bag önerilerini istediğiniz gibi uygulayabilirsiniz. Peki, T Bag yapmak gerçekten işe yarar mı, T Bag ne işe yarar Valorant?

Öncelikle T Bag oyunda daha fazla eğlenmenizi sağlayabilir. Rakip ile mücadeleye girmek, mücadelenin ciddiyetini arttırmak için birebirdir. Ayrıca T Bag şaka kaldıramayan rakipler için çok moral bozucu olabilir, hata yapmalarına neden olabilir. Yani T Bag sadece eğlence için yapılmaz, rakibin konsantrasyonunu bozup oyunu kazanmanıza bile yarayabilir.

Valorant T Bag Çeşitleri – T Bag Önerileri

Valorant’ta yapabileceğiniz T Bag’leri sizler için hazırladık. Rakibinizi kızdırmak için, arkadaşlarınıza takılmak için, takımınızı gaza getirmek için yapabileceğiniz T Bag’ler şunlardır;

  • Vurduğunuz yada başkası tarafından öldürülen rakip oyuncunun üzerinde zıplamak,
  • Vurduğunuz yada başkası tarafından öldürülen rakip oyuncunun üzerinde eğilip kalkmak,
  • Öldürülen rakip oyuncunun üzerine sprey çizmek,
  • Vurduğunuz yada başkası tarafından öldürülen rakip oyuncunun üzerine ateş etmek,
  • Öldürülen rakip oyuncunun üzerine silahınızı atmak,
  • Vurduğunuz yada başkası tarafından öldürülen rakip oyuncunun üzerine rakibin silahını almak,
  • Öldürülen rakip oyuncunun üzerine ulti atmak,

en çok kullanılan T Baglerdir. Oyunu kaybetmenize neden olacak hatalar yapmaktan kaçınarak yukarıda yazan T Baglerin tamamını yapabilirsiniz. Ulti atmaktan ve ekonominizi bozmaktan her şeye rağmen kaçınmanızı öneriyoruz. T Bag yapmanın bir diğer yolu da rakibinizi kızdıracak bir kullanıcı adına sahip olmaktır. Kullanıcı adınızı değiştirmek için Valorant Nasıl İsim Değiştirilir konumuza göz atabilirsiniz.

Valorant T Bag Yapmak Ban Sebebi Mi?

Örnek olarak verdiğimiz T Bagleri yaptığınızda herhangi bir ban yeme, ceza alma şansınız yok. Tamamen oyun içerisinde olan imkanlarla yapılan T Bagleri sizlerle paylaştık. Fakat oyun içerisinde, örneğin mermilerle, nefret içeren ögeler yapmaya kalkarsanız uyarı alabilirsiniz. (Rakibin öldüğü yere mermilerle hakaret yazmak vs) Valorant topluluk ilkelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Şansınızı çok zorlamadığınız sürece T Bag yaparak ban yemeniz mümkün değildir. Gönül rahatlığıyla rakiplerinizi kızdırmaya gidebilirsiniz ama onların da sizi sinirlendirmeye çalışabileceklerini unutmayın. Size yapılmasına kızmayacağınız şakaları rakibe yapmalısınız. Aksi taktirde oyununuz olumsuz etkilenebilir.

Valorant Nedir?
Valorant Nedir?

Valorant Nedir?

Valorant, Riot Games tarafından 2020 yılında ücretsiz olarak yayımlanmıştır. Dünyada en çok oynanan FPS oyunlarından birisi olması hiç de uzun sürmemiştir. Multiplayer Oyun Dalında BAFTA Oyun Ödülü‘ne adaydır, kazanması yüksek ihtimaldir.

Bu kadar sevilmesinin nedenleri çoğu FPS oyununa göre hem karakter ham de silah olarak büyük çeşitliliğe sahip olmasıdır. Ayrıca diğer oyunların aksine barındırdığı yetenek sistemi oyuna yine çeşitlilik ve farklı stratejiler sunmaktadır. FPS oyunlarını oynamayı seviyorsanız ve rekabetçi bir yapıya sahipseniz Valorant’ı denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Bu yazımızda T Bag nedir Valorant konusu ile sizlere yardımcı olmaya çalıştık.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News