Perşembe, Eylül 29, 2022
HomeGenelRocket League Mobile İndir

Rocket League Mobile İndir

Bilgisayarlarımızda ücretsiz oynadığımız tempo oyunu Rocket League mobile sürümü ile karşımızda. Rocket League Mobile İndir adlı konumuzda oyunu tüm detaylarıyla inceledik. Hem mobil oyunları hem de Rocket League’i seviyorsanız hiç durmayın, ikisini birleştirin.

Oyunu Emülatör İle Oynamak İçin: Mobile Oyunları PC’ye İndirmek

Rocket League Mobile

Oyunların ortalama 1-2 dakika sürdüğü, tempolu bir futbol ve araba oyunu arıyorsanız Rocket League Mobile tam size göre. Daha hızlı sürün, daha karizmatik görünün, daha sert çarpın, rakiplerinizi patlatın ve gol atın. Hepsi sadece dakikalar içerisinde…

Oyunu İndirmek İçin: Rocket League Mobile

Rocket League Mobile İndir
Rocket League Mobile

Eşleşme – Öğrenme

Şirketin önceliği hızlı eşleşme, çabuk ve tempolu oyun. Tüm bu hızın yanında hızlı öğrenme. Oyuna girdikten ortalama 10 dakika sonra kombinasyon olarak öğrenecek bir şeyiniz kalmayacak. İlk on dakikadan sonra tamamen rekabetçi, hızlı oyunlar sizleri bekliyor olacak.

Modlar:

  • 1v1 Soccar
  • 2v2 Soccar
  • Çevrimdışı Oyun
  • Hızlı Oyun

”Soccar, soccer with car” yani arabayla oynanan futbol anlamında kullanılıyor.

Rekabet

Rekabet demişken oyunda özel lobiler de mevcut. Rekabet son sürat devam edecek ama arkadaşlarınızla lobi kurup eğlenmenizi de kimse engelleyemez.

Kendi Arabanızı Kendiniz Yapın

Oyunda hazır arabalar var, çeşit çeşit… Süslemeleri tamamen size ait. Oyunu oynadıkça kazandıklarınızla arabalarınızı özelleştirebilir, hayalinizdeki arabayı oyuna yansıtabilirsiniz. Gol atarken, gol yerken nasıl görüneceğiniz tamamen sizin elinizde.

Rocket League Sideswipe

Oyun yeni olduğu için sürekli güncelleniyor ve hatalar düzeltiliyorlar. Huawei telefonlarda problemli çalışan oyun tamamen güncellendi ve artık stabil durumda. Sideswipe adı altında çıkan oyunu denemenizi tavsiye ediyoruz. Tek başınıza oynamak yerine arkadaşlarınızı davet ederek hem ödüller kazanabilirsiniz hem de daha eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Sizlere mobile oyun önermeye devam edeceğiz. Bizden ayrılmayın.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News