Salı, Eylül 27, 2022
HomePubgPUBG Ücretsiz Mi Oluyor?

PUBG Ücretsiz Mi Oluyor?

PUBG severlerin yakın zamanda en çok merak ettiği soruyu, PUBG ücretsiz mi oluyor sorusunu yanıtlamaya çalışacağız. 2017 yılında Bluehole isimle şirket tarafından hayatımıza giren PUBG: BATTLEGROUNDS, 2022 yılında şirketin yeni adı KRAFTON Inc ile yepyeni bir döneme hazırlanıyor. KRAFTON Inc’in yaptığı açıklamalar oyuncuları çok heyecanlandırdı. Söylentilerin artık yüksek sesle dile getirildi ortamda çok yakında PUBG’nin ücretsiz olacağı düşünülüyor. Tüm ayrıntılar ile konumuza geçelim;

PUBG Ücretsiz Mi Oluyor?

Gerçekten PUBG ücretsiz mi oluyor? Siz PUBG severleri daha fazla bekletmeyelim. KRAFTON’un açıklamalarına göre oyun Free to Play sistemine geçiş yapıyor. Yani evet, PUBG ücretsiz olarak oynanabilecek. Oyun içi alımların kozmetik açıdan önemli olduğu oyunda oyun için satışlar devam edecek. Biz oyun severler olarak KRAFTON’a teşekkür etmek istiyoruz. Umarız sizin de bilgisayarınız oyunu oynamak için yeterlidir, yeni bedava oyunumuz PUBG’yi rahat rahat oynayabilirsiniz.

PUBG Sistem Gereksinimleri: PUBG Sistem Gereksinimleri

PUBG Ücretsiz Mi Oluyor?
PUBG Ücretsiz Mi Oluyor?

Ne Zaman PUBG Bedava Olacak?

Oyunun 2022 yılı içerisinde ücretsiz olacağını söylemiştik. Tam bir tarih vermek gerekirse PUBG’nin 12 Ocak 2022 tarihinden itibaren ücretsiz olacağını söyleyebiliriz. Yoğunluğun bol olacağı bir gün olacaktır.

PUBG BATTLEGROUNDS Plus

PUBG BATTLEGROUNDS Plus özelliği isteğe bağlı satılan bir özellik. Oyuna normal, boş bir hesapla başlamak istemeyen oyuncular tek seferlik bir ödeme ile hesaplarını Plus’a yükseltebilirler. Yaklaşık ücretinin 12.99 dolar olacağını düşündüğümüz bu yükselteme, Steam ve KRAFTON’un doları sabitlediği değere göre ülkemizde değişim gösterebilir. Tahminen 150 TL civarında bir fiyata satışa sunulacaktır.

PUBG BATTLEGROUND Plus Özellikleri

Evet, 150 TL verdik ama karşılığında ne alacağız;

  • Survival Masters XP + %100 XP Bonus
  • Kariyer – Madalya
  • Bonus 1300 G-Coin
  • Dereceli Mod (Hesabını plusa yükseltenler için hemen aktif olacak)
  • Özel Eşleştirme Özelliği (İşte bu özellik 150 TL edebilecek bir özelliktir. PC’ye ücretsiz çıkan oyunlarda genellikle hile problemi yaşanıyor. Hileler ile karşılaşmak istemiyorsanız özel eşleştirme özelliği ile sadece kendiniz gibi hesabını plusa yükseltmiş oyuncular ile oynayabilirsiniz.)
  • Kostümler

Hesabınızı Plus’a yükseltmeye imkanınız varsa özel eşleştirme özelliği için yükseltmenizi tavsiye ederiz ama bedava olmasına bu kadar seviniyorsak, plus olmadan da oynayabileceğinize eminiz.

Daha Önce PUBG Satın Almış Oyuncular

Eğer oyun ücretsiz olmadan önce PUBG’yi resmi kanallardan satın aldıysanız, KRAFTON sizi unutmuyor. PUBG – SPECIAL COMMEMORATIVE PACK adı verilen otomatik olarak hesabınızı Plus’a yükselten bir özellik kazanıyor. Bunun yanında;

  • Battle-Hardened
  • Shackle Legacy Tavası
  • Shanks Legacy Tavası
  • Battle- Hardened Legacy İsim Plakası

içeren bir başka paket daha kazanacaklar.

PUBG Ön Kayıt

PUBG ücretsiz mi oluyor sorusuna cevap verdikten sonra nasıl oynayacağınıza geçelim. PUBG’nin F2P sürümüne ön kayıt yaptırmak, ücretsiz hediyelere sahip olmak, arkadaşlarını davet et sistemine girmek ve çeşitli etkinlikleri kaçırmamak için buraya tıklayabilirsiniz. Pre-reg.pubg sitesine girip yukarıda bahsettiğimiz tüm özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Yeni bilgiler geldikçe konumuzu güncellemeye devam edeceğiz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News