Cuma, Aralık 9, 2022
HomePubgPUBG Taarruz Tüfekleri Detaylı İnceleme

PUBG Taarruz Tüfekleri Detaylı İnceleme

PUBG taarruz tüfekleri detaylı inceleme hakkında arama yapan birçok oyuncu olduğunu görüyoruz. PUBG oyununda taarruz tüfeklerinin önemi düşünüldüğünde, PUBG oyuncularının bu konu hakkında araştırma yapmaları çok doğal. Eğer siz de PUBG taarruz tüfekleri detaylı incelemelerini merak eden oyunculardansanız, bu konumuzda aradığınız bilgileri rahatlıkla bulacaksınız.

PUBG Mobile Ne Zaman Çıktı?

PUBG, ülkemizde en çok oynanan oyunlar arasındayken oyunun mobil sürümü PUBG Mobile, Türkiye’de en çok oynanan mobil oyundur. Bugün PUBG Mobile’da bulunan birçok silahın sadece birkaçını inceleyeceğiz.

PUBG Taarruz Tüfekleri Detaylı İnceleme

PUBG taarruz tüfeklerini incelemeye başlarken vereceğimiz bilgilerin genel bilgiler olduğunu unutmamanızı öneriyoruz. Eğer size önerdiğimiz tüfekler dışındaki tüfeklerde başarı yakalıyorsanız onları kullanmalısınız demektir. Önemli olan oyuncunun konfor alanıyla, profesyonel oyuncuların bakış açısını dengelemektir.

PUBG Mobile Ne Zaman Çıktı?
PUBG Taarruz Tüfekleri Detaylı İnceleme – AKM

AKM

AKM, 7.62 mermi tipini kullanır. Hem yakın menzilde hem de orta menzilde gayet etkilidir. Doğru ekipmanlar ile uzak menzilden bile vuruşlar yapılabilir. M416’dan sonra PUBG Mobile’da en çok tercih edilen taarruz tüfeğidir.

PUBG Mobile Ne Zaman Çıktı?
PUBG Taarruz Tüfekleri Detaylı İnceleme – AUG A3

AUG A3

AUG A3 acemi PUBG Mobile oyuncuları için zorlu bir silahtır, alışması zaman alır. Fakat AUG’a alıştığınızda ve uygun ekipmanları bulduğunuzda çok etkilidir. Hasar ve atış hızı olarak taarruz tüfekleri arasındaki en potansiyelli silah olabilir.

PUBG Mobile Ne Zaman Çıktı?
PUBG Taarruz Tüfekleri Detaylı İnceleme – GROZA

Groza

Özellikle yakın mesafelerde inanılmaz etkilidir. Genellikle airdrop’lardan kazanılan bir taarruz tüfeğidir, bu nadirlik nedeniyle PUBG Mobile’daki en güçlü taarruz tüfekleri arasındadır. AKM’de olduğu gibi yine 7.62 mermi kullanılır. Geri tepmesinin kontrolü pek kolay değildir.

PUBG Mobile Ne Zaman Çıktı?
PUBG Taarruz Tüfekleri Detaylı İnceleme – M416

M416

PUBG Mobile oyununda en çok kullanılan silahlardan birisidir. 7.62 kullanılması hem de Groza’dan daha az sekmesi ve daha rahat bulunması ile Groza’dan da fazla kullanılmasına neden oluyor. Doğru eklentilerle hasarı neredeyse tüm taarruz tüfeklerinden daha fazladır, Groza dahil.

PUBG Mobile Ne Zaman Çıktı?
PUBG Taarruz Tüfekleri Detaylı İnceleme – M762

M762

Atış hızı olarak en hızlı taarruz tüfeğidir. Yakın mesafeli çatışmalarda oldukça güçlüdür. AKM ile çok benzer özelliklerine sahiptir.

PUBG Mobile Ne Zaman Çıktı?
PUBG Taarruz Tüfekleri Detaylı İnceleme – MK47 MUTANT

MK47 Mutant

Taarruz tüfekleri arasında en az kullanılan tüfeklerden bir tanesidir. Yine çoğu taarruz tüfeği gibi 6.72 mermi kullanır, orta menzilde çok etkilidir.

PUBG Taarruz Tüfekleri

PUBG Mobile oyunundaki taarruz tüfeklerini şunlardır;

  • M762
  • M416
  • Groza
  • AKM
  • MK47 Mutant

Yukarıda da gördüğünüz gibi PUBG Mobile’da 5 farklı taarruz tüfeği vardır. Yeni gelen güncellemeler ile oyuna farklı silahların eklenmesi muhtemel. Yeni taarruz tüfekleri eklendiğinde veya silahlar dengeleme aldığında konumuzu güncelleyeceğiz.

PUBG Hangi Taarruz Tüfeğini Kullanmalıyım?

PUBG Mobile’da hangi taarruz tüfeğini kullanmalıyım sorusuna bir yanıt vermek çok zordur. Çünkü silahların istatistikleri ne kadar önemli olsa da oyunda asıl önemli olan oyuncunun fikri ve rahatlığıdır.

Biz özellikle yeni oyunculara M416 taarruz tüfeğini öneriyoruz. Kendi favori tüfeğinizi keşfedene kadar M416 tüfeği size fazlasıyla hizmet edecektir.

PUBG En İyi Taarruz Tüfeği Hangisidir?

PUBG Mobile oyununun istatistik anlamında en iyi taarruz tüfeği Groza’dır. Bu sıralamanın sadece istatistik olduğunu unutmamak gerekir.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News