Cuma, Aralık 9, 2022
HomePubgPUBG Sezon Ne Zaman Bitiyor?

PUBG Sezon Ne Zaman Bitiyor?

PUBG Sezon ne zaman bitiyor sorusu genellikle sezon sonları yaklaşırken rütbe kasmak isteyen oyuncular tarafından yönetilen bir sorudur. Siz de bu soruya yanıt arayan oyunculardansanız, sizlere sezonun ne zaman bittiğini ve yeni sezonun ne zaman başlayacağını hatırlatmaya çalışacağız.

PUBG Sezonlarının ne zaman biteceği ve ne zaman başlayacağı Royal Pass takvimiyle de alakalıdır. Yeni sezonun başlangıç zamanı genellikle yeni royal pass sezonunun başlangıcıyken, sezonun bitişi de royal pass takviminin son gününe denk gelir.

PUBG Sezon Ne Zaman Bitiyor?
PUBG Sezon Ne Zaman Bitiyor?

PUBG Sezon Ne Zaman Bitiyor?

PUBG sezon ne zaman bitiyor sorusunun yanıtını vermek gerekirse, PUBG sezonu 10-20 Aralık 2022 tarihinde bitecek. Sezonun bitmesiyle beraber Royal Pass takvimi de son bulacak ve yeni sezon başlayana kadar Royal Pass aktif olmayacak.

PUBG sezon sonu aynı zamanda dereceli oyunların yani rütbelerin de sıfırlanması anlamına geliyor. Her sezon sıfırlanan rütbeler yeni sezondaki ilk oyunlarınızla belirlenen yeni rütbeniz ile değişir.

PUBG Yeni Sezon Ne Zaman?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi PUBG yeni sezonu Royal Pass yeni sezonu ile aynı tarihte başlayacaktır. Bu sezon da yaşandığı gibi PUBG yeni sezonun ve PUBG royal pass sezonunun 10-20 Ocak 2023 tarihinde başlayacağını tahmin ediyoruz. Önceki sezonlarda gördüğümüz tarihler bize yeni yılın ilk günlerinde PUBG yeni sezonunun başlayacağını anlatıyor.

Yeni sezonla birlikte yeni royal pass görevleri, ödülleri ve yeni rütbeler oyuna dahil olacaktır. Sezon güncellemeleri yayımlandığında sizlerle paylaşmak için yine TopWordy’de olacağız. En güncel yama ve sezon bilgileriyle siz PUBG severleri haberdar etmeye çalışacağız.

PUBG Sezon Sonu Ödülleri Nelerdir?

PUBG sezon sonu ödülleri rütbeye ve kademeye göre gümüş ödülleri verilmektedir. Kademeleri daha yakından tanımak için PUBG kademeleri konumuza bakabilirsiniz. Geçen sezonlarda verilen ödülleri de göz önünde bulundurarak PUBG sezon sonu ödüllerine göz atalım;

  • Bronz: Bronz rütbesindeki oyuncular sezon sonu 400 Gümüş kazanırlar.
  • Gümüş: Gümüş rütbesindeki oyuncular sezon sonu 600 Gümüş kazanırlar.
  • Altın: Altın rütbesindeki oyuncular sezon sonu 800 Gümüş kazanırlar.
  • Platin: Platin rütbesindeki oyuncular sezon sonu 1000 Gümüş kazanırlar.
  • Elmas: Elmas rütbesindeki oyuncular sezon sonu 1300 Gümüş kazanırlar.
  • Taç: Taç rütbesindeki oyuncular sezon sonu 1600 Gümüş kazanırlar.
  • Fatih: Fatih rütbesindeki oyuncular sezon sonu 2000 Gümüş kazanırlar.

PUBG sezon sonu ödülleri yukarıda gördüğünüz gibi rütbe ve kademe başına altın şeklinde olacaktır. PUBG sezon ne zaman bitiyor adlı konumuzun sonuna geldik. Umarız kafanızda soru işareti kalmamıştır.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News