Cuma, Aralık 9, 2022
HomePubgPUBG Parmak Eldiveni Ne İşe Yarar?

PUBG Parmak Eldiveni Ne İşe Yarar?

PUBG Parmak eldiveni ne işe yarar sorusunu soran oyuncular genellikle uzun süreler PUBG oynamaları sonrası bir tanıdıklarından parmak eldiveni kullanma önerisi olan oyunculardır. Uzun süreler PUBG oynayan bir arkadaşınıza veya kendinize almayı düşündüğünüz PUBG parmak eldiveni ne işe yarar?

PUBG oyuncularının özellikle mobil oyunlarda sık sık kullanılan bu parmak eldivenlerini neden kullandıklarını, nasıl kullandıklarını ve eldivenlerin gerçekten işe yarayıp yaramadığı gibi sorularınıza PUBG parmak eldiveni ne işe yarar adlı konumuzda yanıt arayacağız. Gelin hep birlikte aklınıza takılan soru işaretlerini çözmeye çalışalım.

PUBG Parmak Eldiveni Ne İşe Yarar?
PUBG Parmak Eldiveni Ne İşe Yarar?

PUBG Parmak Eldiveni Ne İşe Yarar?

PUBG parmak eldiveni ne işe yarar sorusunun en basit yanıtı terlemeyi engellemesidir. PUBG parmak eldivenleri oyunu oynarken kullandığınız parmaklarınızın terlemesini engellemeye çalışır. Terleme engellenmese bile terinizin ekranı ıslatmasını tamamıyla engeller ve siz PUBG severlere çok daha konforlu bir oyun oynama alanı sağlar.

Eğer rütbenizi arttırmak veya konfor alanınızı genişletmek istiyorsanız PUBG parmak eldiveni almanızı önerebiliriz. Oyunu çok ciddiye almıyorsanız ve sadece eğlenmek amacıyla bir iki saat geçiriyorsanız parmak eldiveni kullanmanıza gerek yok demektir. PUBG parmak eldiveni kullanmak rütbenizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. PUBG rütbe sıralaması konumuzu bakmak isteyebilirsiniz.

PUBG Parmaklık

PUBG Parmaklık konusu PUBG Mobile oyunları tarafından sıkça konuşulan bir konudur. Oyuncular parmaklığın ekrana dokunma ve hareket hassasiyetini etkileyip etkilemediğini merak etmektedirler. Genellikle oyun parmaklıkları nanoteknoloji kullanıcılar üretilirler yani normal eldiveninizin yarattığı dokunmatik ekran sorunlarını doğrudan sizlere yaratmazlar.

Tabi hiçbir teknoloji parmağınızın yerini tutmayacaktır bu nedenle parmaklık kullanacaksanız oyuna tekrar alışma aşamasına gireceğinizi unutmamanız gerekir. Alıştırma yapmadan, doğrudan rekabetçi oyuna dahil olmanız durumunda hem takım arkadaşlarınıza hem de kendinize haksızlık yapmış olabilirsiniz.

PUBG Eldiven

PUBG parmaklık yerine eldiven kullanmak isteyen oyuncular tarafından da oynanıyor. Ne yazık ki parmak eldiveni yerine eldiven kullanmayı planlayanları iyi haberlerle buluşturamayacağız. Parmak eldivenlerinin konforumuza yararı ne kadar yüksek olursa olsun komple oyuncu eldiveni kullanmanızı pek önermiyoruz. His ve refleksler bu denli önemliyken elinizin tamamının uzun süreler kapalı olması hem sağlık hem de oyun olarak yararlı olmayabilir.

PUBG parmak eldiveni ne işe yarar adlı konumuzun sonuna geldik. Son cümle olarak oyunu ciddiye alan oyunculara parmak eldivenlerini öneriyoruz. Yararlı olacakları yüksek ihtimalken, zararlı olmadıkları kesindir.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News