Cuma, Aralık 9, 2022
HomePubgPUBG Mobile PC İndirme - PUBG Mobile PC Nasıl İndirilir?

PUBG Mobile PC İndirme – PUBG Mobile PC Nasıl İndirilir?

Hepimizin severek oynadığı PUBG Mobile oyununu telefonda oynamaktan sıkıldıysanız PUBG Mobile PC İndirme konumuzu okuyup, yönergeleri takip edebilirsiniz. Bu sayede uzun saatlerinizi telefon başında değil bilgisayarınızda geçirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Redeem Kodları Nasıl Kullanılır?

Emülatör Kullanmak

Emülatör herhangi bir bilgisayar ortamında başka bir bilgisayar ortamını donanımsal veya yazılımsal olarak taklit eden, öykünme işini yapan yazılımdır. Terimlerden kaçınarak en sade şekilde anlatmak gerekirse emülatör bilgisayarınızı telefon gibi kullanmanıza yarar. İnternette kolaylıkla erişebileceğiniz çok sayıda emülatör var. Bizim denediğimiz ve memnun kaldığımız emülatörü sizler için yazının kalanında önereceğiz. Şimdi kullanımına ve PUBG Mobile için gerekli adımlara bakalım.

PUBG Mobile PC İndir

Öncelikle emülatör kullanmanız gerektiğini söyledik, peki hangi emülatörü kullanmalısınız? Biz BlueStacks programını öneriyoruz. Kurulması, kullanımı en kolay olan aynı zamanda en güvenilir olan emülatörlerden birisidir.

  • Emülatörü indirin.
  • Kurulumunu yaptıktan sonra isterseniz kendi Google hesabınıza isterseniz yeni bir Google hesabı açıp ona giriş yapın.
  • Aynı telefonda yaptığınız gibi emülatör içinden Brawl Stars oyununu Play Store’da bulup indiriyoruz.
  • Oyunu kurduktan sonra dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.
  • Daha konforlu bir oyun deneyimi için Emülatör ayarlarını sizler için anlatacağız.

Her zaman yaptığımız uyarılardan yine yapalım, ne kadar güvenilir olduğunu söylesek de kendi hesabınıza girmenizi önermiyoruz. Yeni bir hesap açıp hem eski günleri hatırlamanızı hem de daha güvenli vakit geçirmenizi tavsiye ederiz.

PUBG Mobile PC İndirme
PUBG Mobile PC İndirme

Emülatör Kullanmak Ban Sebebi Mi?

Normal şartlar altında PUBG Mobile’ta üçüncü parti yazılım kullanmak yasak. Yani oyunun dosyalarına erişen, dosyalarda değişiklik yapan ve şirkete bağlı olmayan her program ban sebebidir.

Peki Emülatör üçüncü parti yazılım olarak geçer mi, ban yer miyiz? Emülatörler dosyalarda değişiklik yapmaz. Sadece bilgisayarınızı telefonmuş gibi kullanmanıza yarar. Teorik olarak Windows 10’da bulunan tablet modundan farksızdır. Tablet modu sadece görüntüyü değiştirirken Emülatör direkt tablet gibi kullanmanızı da sağlar.

Bir ayrıntıyı da eklememiz gerektiğini düşünüyoruz. PUBG Mobile oyununa pc ile girdiğinizde karşınıza da genellikle pcden oynayan oyuncular gelecektir. Karşı takıma haksızlık olmaması nedeniyle böyle bir çözüm bulmuşlar. Ayrıca tanımadığınız insanlar sizleri lobiye almak istemeyebilir, şaşırmayın. Karşıya da emülatör gelmemesi için böyle önlem alan oyuncular olabiliyor.

Cezai işlemlerle karşılaşacağınızı sanmıyoruz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News