Cuma, Aralık 9, 2022
HomePubgPUBG Mobile Ne Zaman Çıktı?

PUBG Mobile Ne Zaman Çıktı?

Ülkemizdeki PUBG Mobile çılgınlığına yenik düşen oyunculardan biriyseniz PUBG Mobile ne zaman çıktı diye merak ediyorsunuzdur? Battle-royale oynamaktan zevk alan oyuncular PUBG Mobile’ın ne zaman çıktığını ve nasıl bir oyun olduğunu merak ediyorlar. Eğer siz de battle-royale ve yaratıcılık oyunlardan keyif alıyorsanız PUBG Mobile ne zaman çıktı sorunuza bu yazıda yanıt bulacaksınız.

PUBG Mobile oyuncu sayısını merak ediyorsanız, Kaç kişi PUBG oynuyor 2022 konumuza bakabilirsiniz.

PUBG, Tancent tarafından geliştirilen ve dağıtılan bir yaratıcı, hayatta kalma oyunudur. The Game En İyi Devam Eden Oyun Ödülü’nü kazanmakla yetinmemiş birçok ödüle de aday olmuştur.

PUBG Mobile Ne Zaman Çıktı?
PUBG Mobile Ne Zaman Çıktı?

PUBG Mobile Ne Zaman Çıktı?

PUBG Mobile ne zaman çıktı sorunuza yanıt vermek gerekirse, PUBG Mobile ilk olarak 9 Şubat 2018 yılında Tancent tarafından yayımlandı. Yayımlandığı günden itibaren büyük bir oyuncu kitlesine hitap eden oyun, özellikle ülkemizde en çok oynanan oyunlar arasındadır.

PUBG mobile ne zaman çıktı sorusunun yanıtı aslında sadece 2018 olarak yanıtlanamaz. Dayz ve Arma oyunlarında oyuncular tarafından çok sevilen battle-royale modunun doğuşu PUBG oyununun çıkışında çok etkili olmuştur.

PUBG Mobile Nedir?

PUBG Mobile klasik hayatta kalma, battle-royale oyunlarından birisidir. PUBG Mobile’ı diğer oyunlardan farklı klan oyunun masaüstü sürümünün yaptığı büyük süksedir.

PUBG oyunu o kadar çok oynandı, izledin ve satıldı ki, böyle bir oyunun mobil sürümünün çıkması uzun süre beklendi. PUBG Mobile 2018de çıktığı günden itibaren büyük hayran kitlesine ulaştı.

PUBG Mobile Nasıl Oynanır?

PUBG Mobile, iOS, Android, üzerinden rahatlıkla oynanabilir. Çok yüksek sistem gereksinimleri istememesi de oyunun çok büyük bir kitle tarafından oynanmasının nedenlerinden birisi olabilir.

PUBG Mobile Ücretsiz Mi?

Evet, PUBG Mobile ücretsiz bir oyun. Yani eğer PUBG Mobile oynamak istiyorsanız bedavaya, hiçbir ücret ödemeden oynayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken PUBG Mobile’ı telefonunuza indirmek.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News