Salı, Eylül 27, 2022
HomePubgPUBG Mobile Ne Kadar İnternet Yer?

PUBG Mobile Ne Kadar İnternet Yer?

PUBG Mobile ne kadar internet yer sorusu bol bol sorulan sorulardan bir tanesidir. Oyunu indirmekten tutun, güncelleme yapmak ve bir oyun oynamak arasında harcanan internet hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

PUBG mobile ne kadar internet yer sorusunun yanıtını sizlerle paylaşırken aynı zamanda aklınıza gelen diğer sorulara da yanıt arayacağız. Wifi bulamıyorsanız ve sınırlı internet paketleri ile PUBG mobile oynamak istiyorsanız konumuz tam size göre demektir. Daha fazla zaman geçirmeden konumuza dönelim.

PUBG Mobile Ne Kadar İnternet Yer?
PUBG Mobile Ne Kadar İnternet Yer?

PUBG Mobile Ne Kadar İnternet Yer?

PUBG Mobile oyunu ortalama yarım saat ile bir saat arasında sürer. Bu süreyi baz aldığımızda PUBG mobile ne kadar internet yer sorusunun yanıtı, bir oyun için yaklaşık olarak 25-70 MB arasındadır.

PUBG mobile’ın ne kadar internet kullanacağı oyunun süresine, arka planda çalışan programlara, lobide geçirdiğiniz zamana, internet ayarlarınıza ve maç içerisindeki internet kullanma durumunuza göre değişiklik gösterebilir. PUBG Mobile’ı bilgisayarda oynamak istiyorsanız Bluestacks hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz.

PUBG Mobile 1 Saatte Kaç GB Yer?

PUBG mobile 1 saat içerisinde ortalama olarak 65-100 MB internet tüketimi yapar. Oyun içerisinde veya dışında ortalama olarak yaptığımız bu hesaplama yine sizin internet kullanımınıza ve oyundaki işlemlerinize göre farklılık gösterebilir. Eğer internetinizin yetip, yetmeyeceğini merak ediyorsanız ayarlardan internet kullanımına sınır koyabilirsiniz.

PUBG Mobile İndirmek Kaç GB İnternet Yer?

PUBG mobile oyununu sıfırdan indirmek en az fazla 100-200 MB internet tüketir. Fakat oyunu oynamak için PUBG Mobile’ı indirmek yeterli değildir. Oyuna güncelleme yapmanız ve dosyaları indirmeniz gerekeceği için yaklaşık olarak 1 GB ve üzerinde internet kullanır. Bu nedenle PUBG Mobile indirirken bir Wifi hizmetine bağlanmanızı tavsiye ediyoruz.

PUBG Mobile Güncellemesi Kaç GB İnternet Yer?

PUBG Mobile güncellemesi sıfırdan indirmeden bile fazla internet kullanabilir. Ortalama olarak 1 ile 2 GB arasında internet paketinizi kullanacaktır. Sınırsız internet kullanmıyorsanız paketinizi PUBG güncellemesi için kullanmak yerine Wifi kullanmanızı tavsiye ederiz.

PUBG mobile indirmek, güncellemek ve bir oyun oynamak için neredeyse 3 GB internet kullanmanız gerekmektedir. PUBG Mobile ne kadar internet yer adlı konumuzun sonuna gelmiş bulunmaktayız.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News