Salı, Eylül 27, 2022
HomePubgPUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır

PUBG mobile hile nasıl yapılır? PUBG’nin hem PC hem Mobil oyununda hilecilere rastlayabilirsiniz. Sadece bilgilendirme amaçlı yazdığımız yazımızda hileci arkadaşlara değil, hilecilerin ne yaptığına ve nasıl yaptığına değineceğiz. Sorumuza dönelim, PUBG mobil hile nasıl yapılır?

Ülkemizde en çok sevilen oyunlardan biri olan PUBG, topluluğu arasında hile sever oyuncuları da barındırıyor. Hile kullanan oyuncular sadece bizlerin canını sıkmakla kalmıyor aynı zamanda meraklı oyuncuların internet güvenliğini zedeliyor. Nasıl mı?

Dikkatinizi çekebilir: Valorant Rütbe (Rank) Sistemi

PUBG Mobile Hilesi İndir!

Bahsettiğimiz gibi hileciler yüzünden sıkılan oyuncular ”hile indir” deyip bilmedikleri sitelerdeki linklerle etkileşime giriyorlar, birçok reklam izliyorlar hatta hile adı altında dosyalar indiriyorlar.

Gelelim sorumuzun cevabına, PUBG mobile hile nasıl yapılır;

Rootsuz Çalışan ESP Hilesi

PUBG mobile hile nasıl yapılır
Oyun içinden ESP hilesi

ESP ”geliştirilmiş algılama” anlamına gelen bir kısaltmadır. Bu hile sayesinde diğer oyuncuların algılayamadığı, göremediği, şeyleri algılarsınız;

  • Canlarını
  • Yerlerini
  • Adlarını
  • Sandıklarını

Yukarıda normal oyuncuların göremediği ama hilecilerin gördüğü, algıladığı listeyi görüyorsunuz. Böyle oynamak çok zor olmasa gerek!

PUBG Hile Nasıl Yapılır?

PUBG mobile hile nasıl yapılır sorusunun en kolay çözümü, çoğunluğun yaptığı ESP hilesi kurulumudur. Kullanımını tavsiye etmediğimiz bu hileyi kurmak için altta yazanları uygulamak yeterli.

  • Öncelikle hileyi indiriniz. ( Hile kullanımını desteklememek için link ve dosya vermiyoruz )
  • Hile indikten sonra telefonunuz Google Play Store veya App Store‘dan oyunu indirin.
  • Oyunun kendi adımlarını takip ederek kurulumu tamamlayın.
  • Eğer doğru hile programına sahipseniz ekranın kenarında PUBG Hack simgesi görünecektir.
  • Simgeye tıklayın ve adımları takip edin.
  • Hileniz aktif oldu!

Hilenizin aktif olması yasal olduğunu da göstermez.

Hile Kullanmak

Krafton ve ortağı ellerinden geldiği kadar hile kullanan oyunculardan kurtulmaya çalışıyor. Yani hesabınızın kapatılmasını istemiyorsanız kesinlikle hilelerden uzak durun. Ayrıca hile kullanmak sadece hile kullandığınız hesabı değil birlikte oynadığınız arkadaşlarınızı hatta aynı cihazlardan yada wifi’den bağlandığınız hesapları da tehlikeye atar.

Eğer hile kullandığınız tespit edilirse veya hile kullanmak için kötü amaçlı yazılımlar kullanırsanız mutfaktaki tava sizi kurtaramaz. Hile kullanmanızı ve bilmediğiniz dosyaları indirmenizi desteklemiyoruz. PUBG mobile hile nasıl yapılır adlı konumuzun sonuna gelirken hile kullanmamanız gerektiğini de siz oyun severlere hatırlatmak istedik.

PUBG Mobile Hilesi Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile hilesi nasıl yapılır başlığı altında yeni siteler yine zararlı linkler ve içerikler paylaşmaya başladılar. Oyuncuları uyarmak ve yazımızı güncel tutmak için bu sitelerden hiçbir belge indirmemeniz konusunda bir uyarı daha yapmak istiyoruz. Bilmediğiniz, güvenmediğiniz yerlerden indireceğiniz en ufak belge geri dönüşü olmayan sistem sorunları yaşamanıza neden olabilir.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News