Cuma, Aralık 9, 2022
HomePubgPUBG Mobile Hesap Satışı Serbest Mi?

PUBG Mobile Hesap Satışı Serbest Mi?

PUBG Mobile oyuncularının sıklıkla sorduğu sorulardan bir tanesi olan PUBG Mobile hesap satışı serbest mi sorusuna yanıt vermeden önce, PUBG mobile hesap satışı serbest mi, hesap satın alımları yasal mı, şifresi paylaşılan hesaplar nasıl oynanır gibi sorulara yanıt arayacağız. Bu tarz soruları merak eden oyunculardansanız sizlerin kafasındaki sorulara en basit şekilde yanıt vereceğimiz PUBG mobile hesap satışı serbest mi konusuna hoş geldiniz.

PUBG mobile oyunu o kadar çok oyuncuya ulaştı ki, devasa çok oyunculu MMORPG oyunları gibi hesap satışları konuları ortaya çıktı. Bu sevginin maddi bir dönüşü olacak mı diye merak eden PUBG severler için konumuzu hazırladık.

PUBG Mobile Hesap Satışı Serbest Mi?
PUBG Mobile Hesap Satışı Serbest Mi?

PUBG Mobile Hesap Satışı Serbest Mi?

PUBG Mobile hesap satışı serbest mi sorusuna yanıt vermek gerekirse, eğer hesap satmak isteyen bir oyuncuysanız sizi biraz üzebiliriz. Hayır, PUBG mobile oyununda hesap satışı serbest değil. Oyundaki hesabınızı gerçek para karşılığı satmaya kalkarsanız ve yakalanırsanız hesabınız kapatılacaktır. PUBG mobile oyununda gerçek hayatına konuşma ekranında geçirmek bile yasal değildir.

Herhangi bir oyunda hesap satışları serbest olsa bile reşit değilseniz, gerçek para karşılığı oyun içerisinde ticaret yapmamanızı öneririz. Yıllardır bu konu yüzünden yaşanan kötü olayları örneklemekle bitiremeyiz. Eğlenmenizi ve oynamaya devam etmenizi önermekten başka şansımız yok. Tüm bu önerilerin yanında zaten PUBG yönetimi hesap satışlarını tamamen yasaklamış durumda.

PUBG Hesap Alma

PUBG oyununda hesap satışları yasal olmadığı için bir başkasının hesabını satın aldığınız ortaya çıkarsa satın aldığınız hesap süresiz banlanır ve bir daha oyuna o hesapla giriş yapamazsınız. Hesap satışı yasal olmadığı için, banlanma durumlarında paranızı iade alma şansınız da yoktur.

Hatta birisi size hesap satacağınızı söyleyip hesabı vermezse, yanlış bilgi verirse, başka hesap verirse gibi dolandırıcılık durumlarda da yasal olmayan bir işlem gerçekleştirdiğiniz için hem hukuki olarak hem de oyun içerisinde hak talep edemezsiniz. Sorun yaşamamak için hesap satın almamanızı öneriyoruz.

Satılık PUBG Hesapları

Satılık PUBG hesapları hemen her sitede karşımıza çıkarken, yasal olmayan bu eylem size büyük sorumluluklar yükleyebilir. Resimlerde gördüğünüz hesaplar gerçek olmayabilir. Bu gibi durumlardan uzak durmak için yüksek rütbeli hesaplar satın almaya çalışmak yerine, emeğinizle rütbe yükselmeye çalışabilirsiniz. PUBG nasıl oynanır adlı konumuzda nasıl kademe çıkacağınızı elimizden geldiği kadar anlatmaya çalıştık.

PUBG Mobile Hesap Şifreleri

İnternette dolaşan PUBG mobile hesap şifrelerini denemek, denememek sizlerin elinde olan bir tercihtir ama bir hesabı alıp şifresini değiştirseniz bile uzun süreler sonra mail adresine sahip olan birisi hesabı elinizden alabilir ve yaptığınız tüm yatırım boşa gidebilir, zaman, para, kademe… Bu gibi durumlardan uzak durmak için şifreleri paylaşılan PUBG mobile hesaplarından da uzak durmanız sizlerin için daha yararlı, en azından zararsız olacaktır.

PUBG mobile hesap satışı serbest mi konusunun sonuna geldik. Aklınızda başka soru işaretleri varsa yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News