Cuma, Aralık 9, 2022
HomePubgPUBG Mobile Çöktü Mü?

PUBG Mobile Çöktü Mü?

Bu yazıyı okuyabiliyor ama oyuna bağlanamıyorsanız ortada bir sorun var demektir. Milyonlarca oyuncunun oynadığı PUBG Mobile bu kalabalık topluluk sayesinde çok seviliyor. Fakat kalabalığın bazı olumsuz tarafları da var, oyuncuların korkulu rütası sunucu problemleri. PUBG Mobile çöktü mü? Eğer oyuna giremiyorsanız siz de binlerce oyuncu gibi bu sorunun cevabını arıyorsunuz demektir. Cevaplayalım…

Oyununuzun güncel olduğundan, kullandığınız cihazın güncel olduğundan eminseniz ve bu yazıyı rahatlıkla okuyabilecek bir bağlantıya sahipseniz sunucularda problem var demektir. Planlı bir bakım çalışması yada güncelleme yoksa problem yayımcıdan kaynaklanıyor demektir.

PUBG Mobile Çöktü Mü?
PUBG Mobile Çöktü Mü?

PUBG Mobile Çöktü Mü?

Evet, PUBG Mobile sunucularına şuanda bağlanılamıyor. Daha önce söylediğimiz gibi Level Infinite tarafından bağlantı sorunları öncesinde bir açıklama yapılmaması hatalın planlı olmadığını gösteriyor. Problemin sunucu kaynaklı olduğunu ve planlanmamış bir hata olduğunu düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Redeem Kodları

PUBG Mobile Ne Zaman Açılır?

Level Infinite tarafından konu hakkında bir açıklama gelmedi. Sadece resmi Twitter hesaplarından durumun farkında olduklarını ve düzeltmeye çalıştıklarını söylediler. Gerçekten çok büyük bir problem yoksa plansız bakımlar 1-2 saatten fazla sürmez.

Yayımcı firma tarafından sunucu durumu veya açılma zamanı hakkında bir güncelleme geldiğinde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Sunucu Kaynaklı Problem Yoksa Ne Yapılabilir?

Sorunun sunucudan kaynaklanmadığını düşünüyorsanız veya sorun çözüldükten sonra hala oyuna giriş yapamıyorsanız neler deneyebileceğinize bakalım.

  • İnternet sağlayıcınızı kontrol edebilirsiniz.
  • Emülatör kullanıyorsanız programın güncel olup olmadığına bakabilirsiniz.
  • Başka bir cihazdan giriş deneyebilirsiniz.
  • Sorunun sizden kaynaklı olduğuna eminseniz oyunu silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz.
  • Çerezleri temizleyip cihazınızda alan açabilirsiniz.

Problemin çok uzamadan ortadan kalkmasını bekliyoruz. En hızlı şekilde oyuna girmeniz ve bol bol eğlenmeniz dileğiyle.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News