Perşembe, Eylül 29, 2022
HomeGenelMinecraft Yağmur Durdurma Kodu Hangisidir?

Minecraft Yağmur Durdurma Kodu Hangisidir?

Minecraft yağmur durdurma kodu hangisidir diye merak eden oyuncular oyundaki yağmurdan rahatsız olan veya anlık olarak yağmursuz bir havaya ihtiyacı olan Minecraft oyuncularıdır. Eğer siz de Minecraft yağmur durdurma kodu hangisidir diye merak ediyorsanız bu konumuzda sorunuza yanıt bulacaksınız.

Ücretsiz Minecraft oynama konumuz ilginizi çekebilir.

Minecraft Yağmur Durdurma Kodu Hangisidir?
Minecraft Yağmur Durdurma Kodu Hangisidir?

Minecraft Yağmur Durdurma Kodu Hangisidir?

Minecraft yağmur durdurma kodu bulunması çok zor bir kod değildir. Minecraft oyununda yağmur durdurmak için konsola ”/toggledownfall” yazmalısınız.

/weather clear/query/rain/thunder [xxx]” kodu ise istediğiniz hava koşulunu kendi belirlediğiniz süre boyunca yaşamanıza yarar. Örneğin /weather clear [300] yaparsanız 300 saniye boyunca temiz bir hava durumu ile oynarsınız.

Minecraft Yağmur Ne İşe Yarar?

Minecraft’ta yağmur ekinlerin büyümesine ve su ile büyüyen yer şekillerinin yetişmesini sağlar. Bunların dışında Minecraft oyununda yağmur sadece görsel bir olaydır. Sesinden ve görüntüsünden hoşlanıyorsanız problem yok demektir.

Minecraft 1.17 Yağmur Durdurma Nasıl Yapılır?

Minecraft 1.17 yamasında da yağmur durdurma yukarıda anlattığımız şekilde yapılır. Her yamada sorunsuz çalışan kodu gönül rahatlığı ile yeni, eski demeden her sürümde kullanabilirsiniz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News