Cuma, Aralık 9, 2022
HomeGenelMetin2 Para Kasma Yöntemleri

Metin2 Para Kasma Yöntemleri

Bir dönemin efsanesi olan Metin 2 hala güncel ve büyük kitle tarafından oynanıyor. Geçmişi özleyenler, oyuna dönmek isteyenler Metin2 Para Kasma Yöntemleri hakkında bilgi almak isteyenler konumuzda buluşuyorlar.

Metin2

MMORPG dünyasının fenomenlerinden olan Metin2 en son açtığı Tubul sunucusu ile hile sorununa çözüm bulmuşa benziyor. Belki de oyunun en büyük problemi hilelerdi. Problemin ortadan kalkmasıyla şirket hem vazgeçemeyen oyuncularının gönlünü kazandı hem de yeni oyuncuları sunucularına kattı.

Savaşçı, Ninja, Şaman, Sura ve Lycan olmak üzere beş farklı ırkı yönettiğimiz oyunda üç farklı kırallık bulunuyor. Kırmızı, Mavi ve Sarı bayraklar bir zamanlar dostluk içinde yaşıyorlarmış. Fakat içerisinde türlü ganimetler olan metinlerin dünyaya düşüşü üç krallığı sonu olmayan bir savaşa sokmuş. Lycan hariç her ırkın 2 farklı yetenek ağacı bulunuyor, önce bayrağınızın rengini sonra yeteneklerinizi seçin ve krallığınıza savaşı kazandırın.

Güncellemeler ve etkinliklerle kitleleri kendisine bağımlı yapan oyunun temelinde ticaret yatıyor diyebiliyoruz. Seviye atlamak, yeni eşyalar takmak, canavarları, patronları öldürmek çok zevkli ve sürükleyici gelebilir ama oyun içi paranız yani ”yang”ınız olmadıktan sonra pek önemi yok. Metin2 Para Kasma Yöntemlerine hep beraber bakalım.

Yeni Oyun Denemek İstiyorsanız: Halo Infinite İncelemesi

Metin2 Para Kasma Yöntemleri

Özellikle düşük seviyelerde nasıl yang kasıldığını merak ediyorsanız sırasıyla açıklamaya başlayalım.

+ (Artı) Basma Eşyaları – Biyolog Eşyaları

Metin2 oyununda eşyalarınızı geliştirmeniz için pek kanımızın ısınmadığı Demirci’ye gidip, yeterli parayı ve artı basma eşyalarını verip eşyanıza seviye atlatmanız lazım. Bahsi geçen artı basma eşyaları neredeyse her zaman değerlidir, hele artı basılacak eşyaların seviyesi veya önemi yüksekse.

Kısacası diğer oyuncuların eşyalarını basmaları için bu eşyalara ihtiyaçları var. Özellikle Biyolog eşyaları çok değerlidir. Düşürün ve satın.

  • Ork Dişi
  • Lanet Kitabı
  • Şeytan Hatırası
  • Buz Topu

Tüm Artı Basma Eşyaları İçin: Metin2 Wiki

Diğer görev eşyaları yüksek seviyeler olduğu için listeyi burada keselim.

Maymun Zindanı Farmı

Maymun Zindanı farmı çoğu oyuncunun anılarında kalmış bir para kasma yöntemidir. Özellikle hilelerden ve mağazaya gelen bineklerden sonra önemini kaybeden bu yöntem yeni sunucularda hala etkilidir.

  • At Madalyonu
  • Zindan Bitkileri

At Madalyonlarını at almak isteyenlere yada atlarını geliştirmek isteyenlere satabilirsiniz. Zindan bitkileri ölü atları canlandırmaya yarar, yine para edeceklerdir. Ayrıca bu zindanlarda patronlar bulunur. Kesip ganimetlerini satabilirsiniz.

Mama Düşürmek

75 seviye olduktan sonra yeni yang kasma yöntemimiz sürgünde mama düşürmek. Mamalar evcil hayvanlara verilir ve hayvanlar seviye atlar. Sizler sürgünde düşen 65-75-55 seviye eşyalarını satıp yang kazanabilirsiniz.

ETP Karakteri Açmak

Ejderha Taşı Parçası yani simya eşyaları oyunun en değerli objelerinden biri. Sadece 40. seviye görevinde düşen bu parçaları günlük sınırlarla elde edebilirsiniz. Oyuna ayırdığınız zamana göre istediğiniz sayıda hesap açıp etp düşürüp satabilirsiniz. Bizim önerimiz 75 seviye karakterler oluşturup Şeytan Katakombu’nda etp düşürmenizdir.

Şimdilik yang kasma yöntemlerini burada bitiriyoruz. Yüksek seviyede yang kasma taktiklerini başka bir konumuzda anlatacağız. Dolunayınızı kimseye emanet etmeden bol bol para kasmanız dileğiyle…

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News