Salı, Eylül 27, 2022
HomeLost ArkLost Ark Waiting for Servers Ne Kadar Sürer?

Lost Ark Waiting for Servers Ne Kadar Sürer?

Lost Ark 11 Şubat tarihinde tüm oyuncular için aktif olacak. Peki, Lost Ark waiting for servers ne kadar sürer, neden bu bildirimle karşılaşıyorsunuz, neden oyuna giremiyorsunuz… Tüm sorularınıza yanıt vermeye çalışacağız.

Lost Ark, Diablo benzeri zindan temelleri olan bir MMORPG oyunudur. Amazon’un erken erişime 8 Şubatta sunduğu oyun an itibariyle 500.000 aktif oyuncuyla hizmet vermektedir. Gelin Lost Ark waiting for servers ne kadar sürer sorusuna yanıt arayalım.

Lost Ark Waiting for Servers Ne Kadar Sürer?
Lost Ark Waiting for Servers Ne Kadar Sürer?

Lost Ark Waiting for Servers Ne Kadar Sürer?

Lost Ark waiting for servers ortalama bir süreye sahip değildir. Oyundan oyuncular çıktığında onların yerine sıradaki oyuncular sunucuya bağlanırlar. Eğer bağlanmaya çalıştığınız sunucu Busy olarak görünüyorsa bu hatayı alma ihtimaliniz yüksektir. Hatanın size bağlı bir çözümü yoktur, hatta bu bir hata da değildir. 10.000 kişinin sırada olduğunu düşünürsek yaklaşık olarak 3 saat civarında bir bekleme süresi olur.

Bu süreyi beklerken Lost Ark Karakterleri konumuza göz atabilirsiniz.

Lost Ark Waiting for Servers

Lost Ark waiting for servers girmeye çalıştığınız sunucu dolu olduğunda, oyuna bağlanmanız için sıraya girmeniz gerektiği durumlarda karşınıza çıkar.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News