Cuma, Aralık 9, 2022
HomeLost ArkLost Ark Türkçe Yama İndir

Lost Ark Türkçe Yama İndir

Lost Ark Türkçe yama indirmek mümkün mü? Lost Ark 11 Şubat itibariyle Avrupa için ücretsiz olarak yayımlandı ve ülkemiz başta olmak üzere tüm Avrupa ülkelerinde oynanmaya başlandı. Ülkemizdeki MMORPG severlerin en çok merak ettiği konuların başında dil desteği geliyor.

Türk oyuncular Lost Ark Türkçe Yama indir başlığınız trendlere sokacak kadar çok aradılar. Peki gerçekten ortada bir Türkçe yama var mı, Türkçe dil desteği gelecek mi… Tüm sorularınıza yardım etmeye çalışacağız. Lost Ark ile alakalı Türkçe konularımızı takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Lost Ark Türkçe Yama İndir
Lost Ark Türkçe Yama İndir

Lost Ark Türkçe Yama İndir

Lost Ark oyununda Türkçe yama kullanmak istiyorsanız şimdilik Avrupa sunucularında kullanabileceğiniz bir Türkçe yama mevcut değil. Yama yaptıklarını iddia edip sizlere dosya indirtmeye çalışan sitelere hemen güvenmenizi önermiyoruz. Türkçe yamanın bu kadar kısa sürede çıkma ihtimali çok düşük.

Videolarda, resimlerde Türkçe gördüğünüzü düşünüyorsanız gördüğünüz Türkçe yama Rusya sunucularında kullanılan bir yamadır. Bu yama şuanda Avrupa sunucuları için fixlenmeye çalışıyor. Yama hakkında gelen tüm bilgileri en güncel şekilde sizlerle paylaşacağız.

Lost Ark Türkçe Dil Desteği Var Mı?

Ne yazık ki Lost Ark oyununda Türkçe dil desteği yok.

Dil DesteğiSeslendirmeOyun DiliAltyazı
İngilizceVarVarVar
FransızcaVarVarVar
AlmancaVarVarVar
İspanyolcaVarVarVar
TürkçeYokYokYok
Lost Ark Türkçe Dil Desteği Var Mı?

Lost Ark oyununda şimdilik sadece tabloda gördüğünüz dil destekleri oyunculara sunulmuş ama çok ağır bir dil kullanılmadığı için ortalamanın altında bir İngilizce bilgisi ile oyunu oynayabileceğinizi düşünüyoruz.

Lost Ark Türkçe Dil Desteği Gelecek Mi?

Lost Ark oyunu sürekli güncellenen ve oyuncuların isteklerini değerlendiren bir oyun. Ülkemizde Lost Ark ciddi anlamda oynanırsa ve oynayan Türk oyunculardan talep gelirse ileriki dönemlerde Türkçe dil desteği getireceklerini düşünüyoruz.

En basit örnekle, İspanyolca dil desteği oyuna en son eklenen dil desteği oldu. Çünkü oyun İspanya’da çok oynandı, çok sevildi…

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News