Salı, Eylül 27, 2022
HomeLost ArkLost Ark Rambutan Orchards Secret Location Türkçe

Lost Ark Rambutan Orchards Secret Location Türkçe

Lost Ark‘ın önemli görevlerinden olan Lost Ark Rambutan Orchards Secret Location görevini aramaya üşenen veya arasalar da bulamayan oyuncular sık sık internetten lokasyon arıyorlar. Bu arama zahmetinden sizleri kurtarmak için Lost Ark Rambutan Orchards Secret Location görevini konumuzda işlemeye karar verdik.

Daha fazla aramak istemiyorsanız hemen konumuza geçelim ve görevleri kolaylıkla yapmanızı sağlayalım. Eğer Rambutan Orchards Secret görevinin yanında Dalian Orchards Secret görevini de bulamadıysanız Lost Ark Dalian Orchards Secret Location Türkçe adlı konumuzdan görevi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz.

Lost Ark Rambutan Orchard's Secret Location
Lost Ark Rambutan Orchard Secret Location

Lost Ark Rambutan Orchards Secret Location

Lost Ark Rambutan Orchards Secret Location konusu birçok oyuncu tarafından aranıyor. Konu hakkında fazla kaynak olmadığı için en basit şekilde konuyu işleyeceğiz. Yukarıdaki haritada işaretli olan kırmızı kutulardan sol tarafta olanına giderseniz Lost Ark Rambutan Orchards Secret görevinin lokasyonuna ulaşmış olacaksınız.

Bölgeye gittiğinizde yarı açık bir kapı göreceksiniz, kapının altında sarı bir görev çemberi de olmalı. Kapıdan direkt girin ve ”g” tuşuna basın. Başka yapmanız gereken bir şey yok. Görevi başarıyla tamamladınız.

Secret of The Rambutan Orchard

Secret of The Rambutan Orchard görevi bir zincir görev veya ana görev değildir ama mükemmelliyetçi oyuncular bu görevi bulamadıklarında, yapamadıklarında çok rahatsız olabiliyorlar. Görevin ödülleri de çok çekici değil gibi görünüyor ama bu basit görevi kesinlikle yapmanızı öneriyoruz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News