Cuma, Aralık 9, 2022
HomeLost ArkLost Ark Powerpass Nedir?

Lost Ark Powerpass Nedir?

Aramıza en yeni katılan MMORPG oyunlarından olan Lost Ark, daha önce kullanılmış ve çok sevilmiş bir sistemle geldi. Lost Ark Powerpass nedir? Lost Ark oyununda ellinci seviyeye ulaşan oyuncular bu soruyu sıklıkla soruyorlar çünkü ne yapmaları gerektiğini tam olarak bilmiyorlar. Bu konumuzda Lost Ark Powerpass nedir sorusuna ve Powerpass hakkındaki tüm merak edilenlere yanıt vereceğiz.

Lost Ark 11 Şubat günü tüm kullanıcılar için aktif olacak. Oyun henüz erken erişimde oyuncularla buluşabildi. Lost Ark saat kaçta açılacak diye merak ediyorsanız, Lost Ark açılış saati konumuza göz atabilirsiniz.

Lost Ark Powerpass Nedir?
Lost Ark Powerpass Nedir?

Lost Ark Powerpass Nedir?

Lost Ark Powerpass oyuncuların hangi karakteri seçmeleri gerektiğini anlamalarına yardımcı olmaya çalışan bir sistemdir. Çoğu MMORPG oyununda bir karakter açarsınız ve sonsuza dek o karakterin içerisinde mahkum kalırsınız. Lost Ark bu soruna Powerpass ile çözüm bulmuş.

Powerpass’i kullandığınızda 50 seviye olan karakterinizin yanına iki tane daha 50. seviye karakter açarsınız. Dilediğiniz sınıf ve alt sınıftan karakteri direkt 50. seviye olarak açarsınız ve oynamaya başlarsınız. Bu şekilde hem farm karakteriniz hem PvP karakteriniz hem de günlük görevlerini sürekli yapacağını grind karakterleriniz olacak. Aklınıza takılan sınıfları denemek için birebir bir sistemdir.

Lost Ark Powerpass Nasıl Kullanılır?

Lost Ark Powepass nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız, çok zorlanmayacağınızı söyleyebiliriz.

  • Öncelikle bir karakterinizi 50. seviyeye getirin.
  • Mail kutunuza bir posta gelecek, Powerpass ile alakalı.
  • Maili açın ve kabul edin.
  • Karakter seçme ekranına dönün.
  • Dilediğiniz sınıftan karakteri açın. Hangi karakteri seçeceğinizi hala bulamadıysanız Lost Ark karakterleri adlı konumuza göz atabilirsiniz.
  • Karakteri oluşturduktan sonra oyuna başlamadan Powerpass’i kullan’a basın.
  • Yeni karakterinizin üzerinde Powerpass’i kullandığınızda yeni karakteriniz Powerpass’i kullanmış olacak.

Yeni Karakterim Kaç Seviye Başlar?

Yeni açacağınız ve Powerpass ile güçlendireceğiniz karakterler size sorulmaksızın 50. seviye olarak başlarlar. Başka bir seviyede başlatma şansınız yoktur.

İstediğim Sınıfı Seçebilir Miyim?

Evet, dilediğiniz sınıf ve alt sınıf karakteri seçebilir ve onu Powerpass ile güçlendirebilirsiniz. Hangi karakteri seçeceğinize karar vermekte acele etmeyin. Powerpass hakkınız sadece iki tanedir.

Lost Ark Powerpass Ne İşe Yarar?

Powerpass sayesinde daha rahat günlük görevler ve haftalık görevler yaparsınız. Hangi karakteri oynamanız gerektiğini, hangisinden daha fazla zevk aldığınızı anlamanıza yarar.

Lost Ark İki Ücretsiz Karakter

Lost Ark Powerpass sayesinde Lost Ark oyununda iki ücretsiz 50 seviye karakter kazanırsınız. Bu karakterleri açarken acele etmemenizi, ana karakterinizi güçlendirecek, daha iyi kılacak şekilde açmanızı öneriyoruz.

Lost Ark Powerpass nedir adlı konumuzun sonuna geldik, umarız size yardımcı olabilmişizdir.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News