Salı, Eylül 27, 2022
HomeLost ArkLost Ark P2W Mi?

Lost Ark P2W Mi?

Lost Ark P2W mi sorusu birçok oyuncu tarafından sorulmaya başlandı. Eğer sizde bu soruya yanıt arayan oyunculardansanız çok doğru adrestesiniz demektir. Yazımızda öncelikle Pay to win ve pay to skip nedir başlıklarını inceleyeceğiz sonrasında ise Lost Ark pay to win mi, lost ark P2W mi sorularına yanıt vereceğiz. Gelin hep birlikte son zamanların en çok yanıt aranan sorusuna göz atalım;

Lost Ark P2W Mi?
Lost Ark P2W Mi?

Lost Ark P2W Mi?

Lost Ark ücretsiz bir MMO oyunu dolayısıyla oyun yapımcılarının bir şekilde para kazanmaları lazım ama bu durum Lost Ark P2W demek için yeterli değil. Lost Ark oyununda parayla alınabilecek her şey oyun parasıyla da alınabilir yani oyuna P2W diyemeyiz. Yine de gerçek paranın oyunu etkilemediğini söylemek büyük hayalcilik olur.

Oyun ücretsiz bir oyun dolayısıyla oyunu indirmeden önce sadece sistem gereksinimlerine bakmalısınız. Ayrıca oyun ücretsiz giriş yapan oyuncularına bile hiçbir ücret ödemeden tonla hediye dağıtıyor. En değerli hediyelerden olan Powerpass ne işe yarar konumuza bakabilirsiniz.

Pay To Win

Pay to win oyun parasının gerçek para karşısında çok güçsüz olduğu, oyuna para yatıran oyuncuların, oyuna para yatırmayan oyuncuları çok kolay geride bıraktığı oyunlar için kullanılan bir terimdir. Özetle parasını veren düdüğü çalar olarak adlandırılabilir. Pay to skip ise pay to winden biraz daha farklıdır.

Pay To Skip

Pay to skip gerçek parayı oyuna yatırarak oyunda yapılması gereken görece sıkıcı görevlerden kurtulmanızı, daha hızlı ilerlemenizi sağlar. Ama emek veren oyuncular sizi yakalayabilirler. Aranızdaki tek fark sizin daha kısa sürede aynı mesafeyi gitmenizdir.

Lost Ark P2W mi konumuzun sonuna geldik. Bizce bu soruya yanıt ararken en azından bir kere oyunu denemelisiniz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News