Salı, Eylül 27, 2022
HomeLost ArkLost Ark Ne Zaman Çıkacak? Saat

Lost Ark Ne Zaman Çıkacak? Saat

Amazon’un yeni Aksiyon Rol Yapma oyunu Lost Ark ne zaman çıkacak, saat kaçta oynanabilir olacak gibi sorular ülkemiz oyun gündeminde en çok sorulan sorular arasına girdi. Uzun zamandır beklenen MMORPG oyun sonunda geldi gibi görünüyor. Eğer siz de Lost Ark ne Zaman çıkacak diye merak ediyorsanız çok doğru yerdesiniz demektir.

Lost Ark zindan temellerine dayanan bir Aksiton – RPG oyunudur. İçerisinde PvP’de barındıran oyuna özetle MMORPG diyebiliriz. Henüz Türkçe dil desteği olmamasına rağmen ülkemizde birçok oyuncu tarafından çıkacağı tarih ve saat merakla bekleniyor. Daha fazla uzatmadan konumuza geçelim. Oyunu oynamayı düşünüyorsanız öncelikle Lost Ark Sistem Gereksinimleri daha sonra Lost Ark Karakterleri adlı konularımıza bakmalısınız.

Lost Ark Ne Zaman Çıkacak
Lost Ark Ne Zaman Çıkacak

Lost Ark Ne Zaman Çıkacak?

Lost Ark erken erişim sahibi olan oyuncular için 8 Şubat 2022’de Türkiye saatine göre 20:00 sularında oynanabilir hale geldi. Eğer erken erişim sahibi olmayan bir oyuncuysanız yine de önünüzde çok uzun zaman yok demektir. Lost Ark 11 Şubat 2022 tarihinde Türkiye saati ile yine 20:00 civarında herkes için oynanabilir olacaktır.

Sunucularda yaşanacak aksaklıklar ve yoğunluk temelli gecikmeleri de hesaba katarsak sabaha karşı rahatlıkla oyuna girebileceksiniz. Hazırlıklarınızı yapmanızı öneriyoruz.

Lost Ark Sunucular Ne Zaman Açılacak?

Lost Ark sunucuları oyunun erken erişimi başladığı andan itibaren yaklaşık yarım saat içerisinde aktif olmuştu, yani 20:30. Tam erişim başladığında sunucuların daha da yoğun olacağını düşünürsek 21:00 sularında Lost Ark sunucuları tamamen aktif olacaktır.

Lost Ark Erken Erişim Nedir?

Lost Ark erken erişim sayesinde oyuna daha erken giriş yapabilir, dilediğiniz sunucuyu erkenden seçebilir ve sıra beklemeden oyuna ilk girenlerden olabilirsiniz. 11 Şubat tarihine kadar erken erişim satışta olacak. Dilediğiniz zaman erken erişim paketini satın alabilirsiniz.

Lost Ark Saat Kaçta Açılıyor?

Lost Ark 11 Şubat cuma günü Türkiye saatiyle 20:00’da açılacak. Yaşanabilecek aksaklıklar ve sunuculara giriş sırası göz önünde bulundurulursa en geç 21:00’da rahatlıkla Lost Ark oynayabilirsiniz.

Lost Ark Neden Açılmadı? Güncelleme

Son gelen resmi bilgilere göre Lost Ark yönetimi sunucuların açılışını erteledi Türkiye saatiyle 20:00 olan açılış saati en azından bir iki saat ertelendi. Yaşanacak yoğunluğa hazırlık yapmaya çalışan oyun yönetimi oyunun en geç sabah aktif olacağını ama planlarının Türkiye saatiyle 24:00’a kadar sunucuları aktif hale getireceklerini açıkladılar.

Lost Ark Erteleme

Lost Ark resmi adreslerinden gelen son bilgi oyunun 01:15 tarihinde açılacağı yönünde oldu. Oyuna erken giriş yapamayan oyuncular 13 şubata kadar giriş yapmaları taktirde hediye pet kazanacaklar.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News