Cumartesi, Aralık 3, 2022
HomeLost ArkLost Ark Maintenance Ne Kadar Sürer?

Lost Ark Maintenance Ne Kadar Sürer?

Lost Ark oyununa yeni bir bakım daha geldi. Kısa süreli olacağını düşündüğümüz bakımın amacını ve yama notlarını sizlerle paylaşmadan önce en çok sorulan sorulardan birine yanıt vermek istiyoruz. Lost Ark Maintenance ne kadar sürer?

Lost Ark henüz yeni yayımlanan bir oyun olduğu için haftalık hatta günlük olarak bakımlar yardımıyla kendisine iyileştirme yapıyor. Özellikle oyuncuların şikayetleri dikkate alınıp sorunlar çözülmeye çalışıyoruz. Lost Ark maintenance ne kadar sürer, yama notları nelerdir, Lost Ark bakımda mı gibi sorulara cevap vermek için hazırız.

Lost Ark Maintenance Ne Kadar Sürer?
Lost Ark Maintenance Ne Kadar Sürer?

Lost Ark Maintenance Ne Kadar Sürer?

Lost Ark oyununun bakımları genellikle görece uzun sürer. Yani oyuncular için uzun bir süre olarak adlandırılabilir. Yapımcılar için süre yeterli mi, kısa mı bilemiyoruz. Oyunun resmi açıklamasına göre bu bakımın yaklaşık 3 saat süreceğini biliyoruz.

Lost Ark Maintenance Ne Zaman Bitecek?

Lost Ark maintenance 15 Şubat 2022’de Türkiye saatiyle saat 11:00’da başladı. Yukarıdaki bilgiyi kullanırsak üç saat sürecek bakım bir hata meydana gelmezse 14:00’da bitecektir. Oyun açıldığında sıraya girmek zorunda kalacağınızı unutmayın. Lost Ark sıra bekleme ne kadar sürer adlı konumuzla bu sorunu çözebilirsiniz.

Lost Ark Sunucular Ne Zaman Açılacak?

Lost Ark sunucuları bakım bittiği gibi yani Türkiye saatiyle 14:00’da açılacaktır. Eğer hemen girebilen şanslı kesimden olmazsanız sıraya gireceğinizi ve uzun saatler sıra bekleyeceğinizi unutmayın. Biraz şansınıza güveniyorsanız tam 14:00’da oyuna girmeyi deneyebilirsiniz.

Lost Ark Maintenance Yama Notları

Lost Ark yönetimi resmi hesaplarından yaptıkları açıklamalar ile yamada düzeltilen hataları ve gelecek düzenlemeleri oyuncularla paylaştı;

  • Avrupa sunucuları için güçlendirme çalışmaları yapılacak
  • Warrior sınıfının görsel olarak yaşadığı bir hata düzeltilecek

Yeni gelişmeler oldukça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Lost Ark Maintenance ne kadar sürer adlı konumuzun sonuna geldik. En kısa sürede oyuna dönmeniz dileğiyle.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News