Salı, Eylül 27, 2022
HomeLost ArkLost Ark Kaç Kişi Oynuyor? - Lost Ark Oyuncu Sayısı

Lost Ark Kaç Kişi Oynuyor? – Lost Ark Oyuncu Sayısı

Yeni çıkan oyunların başında gelen Lost Ark kaç kişi oynuyor sorusuyla yüz yüze gelmeye başladı. MMORPG oyunlarındaki en önemli detaylardan birisi olan oyuncu sayısı Lost Ark’da da merak ediliyor. Steam’in resmi kanallarından gelen yanıtları sizlerle paylaşacağız.

Amazon’un yeni ürünü olan Lost Ark 11 şubat tarihinde bekleyenleri ile buluştu. Erken erişim ile oyuna girenleri hesaba katmazsak taze bir oyun olan Lost Ark henüz tam çıkışını yapmadan Steam üzerinde anlık olarak en çok oynanan oyunlar arasında adını yazdırdı.

Lost Ark Kaç Kişi Oynuyor? - Lost Ark Oyuncu Sayısı
Lost Ark Kaç Kişi Oynuyor? – Lost Ark Oyuncu Sayısı

Lost Ark Kaç Kişi Oynuyor?

Lost Ark kaç kişi oynuyor sorusuna Steam’in verdiği cevap ile karşılık verelim, henüz erken erişimde olan oyun Steam de 510.000 oyuncu ile günün aktif en çok oynanan oyunu oldu. Ücretsiz bir oyunun henüz tamamen çıkış yapmadığı haliyle yarım milyonu geçmesi, 11 Şubatta tamamen çıktığında rekorları altüst edeceğini bizlere gösteriyor. Anlık olarak 3 milyondan fazla kullanıcı olmasını bekliyoruz.

Lost Ark Oyuncu Sayısı

Lost Ark oyuncu sayısı anlık olarak 510.000 olarak açıklansa da toplamda giriş çıkışlarla 750.000’den fazla oyuncunun erken erişime sahip olduğunu söyleyebiliriz. Sunucular neredeyse sürekli dolu durumda.

Lost Ark İndirme Sayısı

Oyunun ücretsiz olarak yayınlanacağı 11 Şubatı sabırsızlıkla bekleyen oyuncular da oyunu çoktan indirdiler. Steam üzerinden şimdiye kadar yaklaşık 5 milyon kez Lost Ark indirildi. Daha da indirme olacağını düşünüyoruz. Eğer siz de Lost Ark’ı indirmeyi düşünüyorsanız Lost Ark kaç GB ve Lost Ark sistem gereksinimleri konularımıza göz atabilirsiniz.

Lost Ark kaç kişi oynuyor konumuzun sonuna geldik.

Author

Date

Category

Previous articleLost Ark Kaç GB?
Next articleLost Ark Classes Türkçe

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News