Salı, Eylül 27, 2022
HomeLost ArkLost Ark Kaç GB?

Lost Ark Kaç GB?

Lost Ark uzun zamandır beklediğimiz uzun mu uzun soluklu MMORPG olarak çok yakın zaman önce yayımlandı. Akla gelen ilk sorulardan biriside Lost Ark kaç GB sorusu oldu. Eğer siz de Lost Ark kaç GB sorusuna yanıt arayanlardansanız çok doğru yerdesiniz.

Lost Ark 11 Şubat 2022’de oyuncularıyla buluşan bir Amazon oyunudur. Oyunun temelinde zindan sistemi vardır ve oynanış açısından Diablo’yu andırır. Diablo 4’den önce yeni bir dünyaya girmek istiyorsanız Lost Ark tam size göre demektir. Lost Ark ile ilgili bu soruya yanıt vermeden önce Lost Ark sistem gereksinimleri konumuza da bakmanızı öneriyoruz.

Lost Ark Kaç GB?
Lost Ark Kaç GB?

Lost Ark Kaç GB?

Net bir cevap vermek gerekirse Lost Ark oynamak için bilgisayarınızda 50 GB kullanılabilir alan olması gerekiyor. Yakın zamanda gelecek güncellemeler ve diğer eklentileri de düşünürsek ortalama 55 GB boşluk bırakmanızı tavsiye ederiz.

Lost Ark İndirme Kaç GB?

Lost Ark indirmeyi düşünüyorsanız yaklaşık olarak 71 GB dosya indirmeniz gerekecek. Normal bir MMORPG oyununa göre biraz fazla gibi görünse de son dönemde çıkan oyunları baz alırsak ortalama bir dosya büyüklüğü diyebiliriz.

Lost Ark Nereden İndirilir?

Eğer Lost Ark indirmeyi düşünüyorsanız ve nereden indirileceğini bilmiyorsanız size yardımcı olacağız. Lost Ark’ı Steam üzerinden tamamen ücretsiz şekilde indirebilirsiniz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News