Salı, Eylül 27, 2022
HomeLost ArkLost Ark Hangi Serverda Başlamalıyım?

Lost Ark Hangi Serverda Başlamalıyım?

Lost Ark oynamayı planlıyorsanız ama hangi sunucuda oynayacağınızı bilmiyorsanız Lost Ark hangi serverda başlamalıyım konumuz tam size göre demektir. Lost Ark oyununda hem Amerika, Avrupa gibi bölgeler seçeceğiz hem de bölgelerin içerisindeki sunucular arasından seçim yapacağız. Peki tüm bunları neye göre yapacağız, işte karşınızda Lost Ark hangi serverda başlamalıyım;

Lost Ark, Amazon tarafından 2022 yılının Şubat ayınca MMORPG severler ile buluşan bir aksiyon- RPG oyunudur. Milyonlarca oyuncuya hitap eden oyuna hangi sunucuda başlayacağınız oyunun gidişatını tamamen etkileyecektir. Eğer oyunu oynamaya kesin kararlıysanız Lost Ark ne zaman çıkacak, Lost Ark sistem gereksinimleri ve Lost Ark hangi karakteri seçmeliyim konularımıza göz atmak isteyebilirsiniz.

Lost Ark Hangi Serverda Başlamalıyım?
Lost Ark Hangi Serverda Başlamalıyım?

Lost Ark Hangi Serverda Başlamalıyım?

Lost Ark hangi serverda başlamalıyım sorusuna vereceğimiz ilk yanıt eğer Türkiye’den oyuna bağlanmaya çalışıyorsanız Central Europe sunucusuna girmelisiniz. En düşük ping ve en konforlu oynanışı size en yakın sunucuda bulursunuz.

Türkiye’den oynayan bir oyuncu olarak Central Europe’u seçtikten sonra bir tane de server seçmeniz gerekecek. Bu durumda nasıl bir sunucu istediğiniz önemlidir. En çok Türk oyuncunun ve en yoğun oyuncu topluluğunun olduğu sunucu Kadan’dır. Bize sorarsanız Kadan sunucusu yeni oyuncular için çok yeterli bir sunucudur. Kadan sunucusunun tek problemi kalabalık olduğu için arada sırada yaşanan giriş sıralarıdır.

Lost Ark Hangi Sunucu Daha İyi?

Lost Ark’da tüm sunucular birbiriyle eşit imkanlarla hayatlarına devam ederler. Yani daha iyi sunucu diye bir kavram yoktur ama sizin için daha iyi olan sunucular vardır. Örneğin kalabalık bir ekosistemde MMORPG oynamayı seviyorsanız Kadan’ı, daha az kalabalık bir sunucu istiyorsanız Neria’yı tercih edebilirsiniz. Bizim önerimiz yine Kadan olacaktır.

Lost Ark En Kalabalık Server

Lost Ark oyununun Central Europe bölgesindeki en kalabalık serveri Kadan’dır. En çok Türk’ün oynadığı sunucu da yine Kadan’dır. Lost Ark hangi serverda başlamalıyım sorusuna yanıt vermeye çalıştık.

Lost Ark Hangi Sunucuda Başlamalıyım?

Lost Ark yönetimi ilk beş sunucunun kapanacağını açıkladı. Yani oyun ücretsiz olduğunda kayıt olanlar ne yazık ki ilk beş sunucuya giremeyecekler. En kalabalık sunuculardan olan Kadan’a giriş yapamayacaksınız bu nedenle istediğiniz herhangi bir sunucuya başlayabilirsiniz. Hiç üzülmeyin, arkadaşlarınızla farklı sunucularda olsanız da ortak görevler yapabileceksiniz. Türk oyuncuların Sirius sunucusunda başlayacağını duyduk.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News