Cuma, Aralık 9, 2022
HomeLost ArkLost Ark Gold Satış Serbest Mi?

Lost Ark Gold Satış Serbest Mi?

Ülkemizde yayınlandığı andan itibaren, bir MMORPG oyunu olan Lost Ark hakkında en çok sorulan sorulardan birisi Lost Ark Gold satış serbest mi oldu. Siz de Lost Ark’da altın satışlarının legal olup olmadığını merak eden oyunculardansanız çok doğru adrestesiniz demektir. Bu yazımızda Lost Ark gold satış serbest mi, nasıl gold satılır gibi konulara değineceğiz. Oyunu Türkçe oynamak istiyorsanı Lost Ark Türkçe yama konumuz ilginizi çekebilir.

Lost Ark Gold Satış Serbest Mi?
Lost Ark Gold Satış Serbest Mi?

Lost Ark Gold Satış Serbest Mi?

Öncelikle bu tarz soruları sadece resmi ağızlardan yanıtlandığında cevaplanmış saymanızı öneriyoruz. Yani biz ne dersek diyelim konu sizin için kapanmamalı. Lost Ark çoğu MMORPG oyununda olduğu gibi oyun dışı ticarete izin vermiyor. Bu yasağa uyup, uymamak tamamen sizin elinizde. Uymadığınız taktirde karşılaşacağınız cezaları çekecek olan da sizsiniz.

Sorunuza yanıt vermek gerekirse henüz Lost Ark destek ekibi gold satışlarının serbest olduğunu söylemedi. Eğer bu yönde bir açıklama yoksa oyun dışı ticaret kurallara aykırı demektir. Bilmediğiniz, güvenmediğiniz sitelere gold için veya gerçek para için bilgilerinizi vermemenizi öneriyoruz. Sonuçta Lost Ark sadece bir oyun. Eğleniyorsanız eğlenmeye devam etmelisiniz.

Lost Ark Gold Nasıl Kazanılır?

Lost Ark oynarken oyunun en kıymetli para birimlerinden olan Lost Ark gold kazanama konusunda sorun yaşıyorsanız aşağıdaki yöntemleri deneyerek gold kazanabilirsiniz.

  • Diğer oyuncularla ticaret yaparak.
  • Hard modda zindanları temizleyerek.
  • Gold veren görevleri yaparak.
  • Günlük görevleri yaparak
  • Guild savaşları açıldığında onlara katılarak

Lost Ark oyununda gold kazanabilirsiniz. Ayrıca çoğu oyuncu kolay yoldan gold kasmak için oyunun sattığı paketlerden satın alıp, oyun içerisindeki paket içeriklerini gold karşılığı satıyorlar. Yani aldığınız bronz paketin içerisindeki peti gold karşılığı diğer oyunculara satabilirsiniz.

Lost Ark Gold satışı serbest mi konusunun sonuna geldik. Değerli vaktinizi boşa almadığımıza inanıyoruz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News