Cuma, Aralık 9, 2022
HomeLost ArkLost Ark En Fazla Kaç Level Olunur?

Lost Ark En Fazla Kaç Level Olunur?

Yakın zamanda hayatımıza dahil olan Lost Ark en fazla kaç level olunur sorusuyla çok kez karşılaşmaya başladı. Sorunun bu kadar çok sorulmasının nedeni oyunun belli bir levelden sonra yeni yeni başlıyor olması. Yani belli bir seviyeye kadar görevleri yapıp neredeyse çevrimdışı takılırken son seviyeden itibaren eşyalarımızı geliştirmeye, günlük, haftalık görevler yapmaya, klan içi mücadelelere vs başlıyoruz.

Özetle oyunun tam olarak nerede başladığını merak ediyorsanız Lost Ark en fazla kaç level olunur konumuzda tam da bu noktaya parmak basacağız. Lost Ark saat kaçta açılacak, Lost Ark hangi karakteri seçmeliyim, hangi sunucuda başlamalıyım gibi diğer sorularınız için konularımıza bakabilirsiniz.

Lost Ark En Fazla Kaç Level Olunur?
Lost Ark En Fazla Kaç Level Olunur?

Lost Ark En Fazla Kaç Level Olunur?

Lost Ark oyununun kritik seviyesi 50’dir. Görevleri yaparak 50. seviyeye ulaştığınızda artık eşyalarınıza artı basabilir, sürekli görevleri yapmaya başlayabilir hatta PvP oynamaya dahil olabilirsiniz. Ellinci seviye Lost Ark’ın en kıymetli levelidir.

Elli level olmadan klanlara başvurmanızı, görevleri terk etmenizi önermiyoruz.

Lost Ark Maksimum Level

Lost Ark oyununun betasında maksimum level olarak sınır 55’iken, kore sunucusundaki en yüksek level hala 60. Şimdilik Avrupa sunucularında maksimum levelin 50 olarak kalacağını, zamanla bu sayının artacağını bekliyoruz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News