Salı, Eylül 27, 2022
HomeLost ArkLost Ark Bakım Ne Zaman Bitecek?

Lost Ark Bakım Ne Zaman Bitecek?

Lost Ark erken erişime çıkalı henüz üç gün oldu. Oyunun tamamen oyunculara çıkma zamanı da çok yakın. Herkes için ücretsiz şekilde aktif olmadan önce ilk bakım çalışmaları başladı, Lost Ark bakım ne zaman bitecek? Bakımlar neler değişecek ve neler olacak, tüm sorularınıza yanıt vermeye çalışacağız.

Lost Ark en kısa sürede tüm oyuncular için aktif olacak. Oyunun saat kaçta herkes için açılacağını merak ediyorsanız Lost Ark açılış saati konumuza bakabilirsiniz. Bakımın ne kadar süreceğini merak ediyorsanız birazdan öğreneceksiniz.

Lost Ark Bakım Ne Zaman Bitecek?
Lost Ark Bakım Ne Zaman Bitecek?

Lost Ark Bakım Ne Zaman Bitecek?

Lost Ark bakımı sunucular açılana kadar sürecek şekilde açıklandı. Yani 16:00 saatinde başlayan bakım yaklaşık dört saat sürecek. Saat 20:00’da rahatlıkla oynanacağını bekliyoruz. Bakım daha çabuk biterse sizlerle bu güncellemeleri de paylaşacağız.

Eğer zaman kaybetmeden oyuna girmeye çalışıyorsanız 19:30 civarında oyuna girmeyi denemeye başlayabilirsiniz.

Lost Ark Hangi Sunucular Açılacak?

Lost Ark yöneticileri daha erken erişimde saatlerce sıra bekleyen oyuncuların rahatını düşünerek ilk beş sunucuyu girişlere kapattı. Yani bakım bittiğinde ve oyun ücretsiz olarak açıldığında yeni oyuncular ilk beş sunucuya giremeyecek ama merak etmeyin cross-server özelliği ile diğer sunuculardaki arkadaşlarınızla görev yapabileceksiniz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News