Cuma, Aralık 9, 2022
HomeLOLLOL Kaç GB?

LOL Kaç GB?

LOL kaç GB sorusu son zamanlarda en çok sorulan sorulardan bir tanesi oldu. LOL’nin trend olmasının nedenlerinden birisi oyunun ücretsiz olması ve LOL’ün yeni sezonunun yakın zamanda başlamış olmasıdır. Eğer siz de LOL kaç GB diye merak ediyorsanız bu yazımızda aradığınız cevabı bulacaksınız.

Tek oyunculu ve çok oyunculu modlarıyla 2009 yılında Riot Games tarafından yayımlanan LOL, dünyada en çok oynanan oyunlarından birisi oldu. Oyunun ününü ve başarısını anlatmaya zaten gerek yok ama LOL her geçen yamayla ve sezonla üzerine kattığı yenilikler ile yeni rekorları beraberinde getirdi. Yenilikler derken League of Legends’e yeni eklenecek şampiyon Renata hakkında daha fazla bilgi için Renata ne zaman gelecek konumuza bakabilirsiniz.

LOL Kaç GB?
LOL Kaç GB?

FIFA 22 Kaç GB?

LOL kaç GB diye merak ediyorsanız, sizi daha fazla bekletmeyelim. LOL yaklaşık olarak 12 GB. Yani LOL indirmeden önce bilgisayarınızda 12-16 GB yer açmalısınız. Fakat oyuna gelen güncellemeler ve eklemelerden dolayı ileride problem yaşamamanız adına en azından 20 GB boşluğa sahip olmanızı öneriyoruz. LOL diğer oyunlarının aksine düzenli olarak güncellenen bir oyundur.

LOL kaç GB yer kaplıyor?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi LOL’yi oynamaya başladığınız taktirde LOL sisteminizde 12-20 GB arası yer kaplamaktadır. Eğer yeterli alana sahip değilseniz, oyunu indirmeden önce işinize yaramayan dosyaları silmelisiniz.

Silme işlemi yapmadan önce dosyaların ne işe yaradığından emin olmayı unutmayın.

LOL ücretsiz mi?

Net bir cevabımız olacak, evet. League of Legends ücretsiz bir oyun. Eğer gerekli depolama alanına sahipseniz tek yapmanız gereken Riot Games sitesinden üye olup, oyunu indirmeniz. Oyun kurulduktan sonra hiçbir ücret ödemeden League of Legends oynamaya başlayabilirsiniz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News