Perşembe, Eylül 29, 2022
HomeNetflixLa Casa De Papel 6. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

La Casa De Papel 6. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

La Casa De Papel 6. sezon ne zaman çıkacak? La Casa De Papel 6. sezon nereden izlenir? LCDP bitti mi? İspanyol televizyonunda ortalama bir bütçeyle yayın hayatına başlayan dizi tüm dünyanın gönlünde yer etti. Herkesin merak ettiği şey dizi bitti mi? Büyük sükse yapan dizinin son bölümleri 3 Aralık günü resmi olarak yayınlandı ve LCDP severler tarafından izlendi. Şimdi milyonlar dizinin yeni bölümlerini bekliyorlar. Detaylar…

La Casa De Papel 6. Sezon

LCDP 6. sezonunu izlemenin yolu dizi daha ikinci sezonunda satın alan Netflix‘ten geçiyor. Tabii öncelikle şu soruya bir cevap vermek zorundayız, La Casa De Papel 6. sezon ne zaman çıkacak, çıkacak mı?

La Casa De Papel 6. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Öncelikle derin bir nefes alın ve diziyi baştan izlemeye hazırlanın çünkü yeni bir sezon olmayacak. Hem Netflix hem dizinin yazarı 5. sezon 2. kısımın dizinin sonu olduğunu çok açık bir şekilde söyledi. Hatta Netflix twitter adresinden bir paylaşım bile yapıldı;

La Casa De Papel 6. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Belki diziye İstanbul adında bir karakter sokamadık ama duygusal vedalaşmayı Türkçe yapmayı başardık.

La Casa De Papel Konusu Nedir?

Soygun ve suç dizisi olan LCDP en basit şekilde bir grup hırsızın devlet için çok önemli olan kurumları soyması üzerine gelişen olayları ele alır. Olaylar yaşanırken hem soygun sırasında yaşananları hem soygunu planlayanları hem de hırsızları yakalamaya çalışanları izliyoruz. Neredeyse her bölümünde ekibimiz kapana kısılıyor ama hiç merak etmeyin. Hepsi ”planın bir parçası”

La Casa De Papel Yeni Sezon

Belirttiğimiz gibi çok büyük bir değişiklik olmazsa dizinin yeni sezonu olmayacak ama hiç üzülmeyin. Özellikle Berlin severler… Evet, Berlin. Dizide Berlin karakterini canlandıran Pedro Alonso ”Berlin” karakteri adına bir dizi çekileceğini ve karakteri yine kendisinin canlandıracağını açıkladı.

La Casa De Papel 6. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Pedro Alonso-Berlin

Dizinin başlarında kendisine pek ısınamasak da Berlin’i çok sevdik. Umarız yeni dizide aynı seviyeyi yakalarlar.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News