Cuma, Aralık 9, 2022
HomeGTAGTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

GTA 6 ne zaman çıkacak sorusu GTA 5 çıkacağından beri soruluyor. GTA 6’nın beklentisi ile zaman geçiren oyuncuları tatmin edeceğini düşündüğümüz yeni haberleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

İlginizi Çekebilir: GTA 5 Online Para Kasma Taktikleri Nelerdir?

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından birisi olan Grand Theft Auto serisi, açık bir dünyada geçen, devasa haritalı bir RPG oyunu. Her oyunda farklı karakterler ve hikayeler ile oyuncuları mutlu eden seri, online modu ile de rekor satış rakamlarına ulaştı. Neredeyse her oyunla ilgilenen insanın en azından bir kere denemesini önereceğimiz serinin her ama her oyunu kendi döneminin kült markası olmuştur. Peki serinin yeni oyunu, GTA 6 ne zaman çıkacak?

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

GTA 6’nın çıkış tarihi resmi olarak açıklanmadı. Serinin yeni oyununun 2022’de çıkmasını beklemiyorduk fakat yeni çıkan haberler ve Rockstar cephesinden gelen açıklamalar beklentilerimizi yükseltti ve binlerce oyuncuyu heyecanlandırdı.

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?
GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

Rockstar Games‘in bu açıklaması dakikalar içerisinde 100.000 beğeniye ulaştı. Açıklamanın Türkçesini merak ediyorsanız sizler için özetle çevirelim;

” Birçok oyuncu Grand Theft Auto’nun yeni oyunu hakkında soru soruyor. Her yeni projemizin amacı bir önceki projemizden daha başarılı olmaktır. Serinin yeni devam oyununun geliştirmesinin devam ettiğini mutlulukla duyuruyoruz.

Hazır olur olmaz daha fazla açıklama ile karşınızda olmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Daha fazlası için resmi hesaplarımızı takip etmeye devam edin. Ekibimiz adına teşekkür ederiz”

GTA 6 Haritası Ne Kadar Büyük?

GTA 6 haritasının boyutları hakkında net bir açıklama olmadı ama Rockstar Games’in yaptığı açıklamada da görebileceğiniz gibi tek amaçları yeni oyunlarını daha iyi halde çıkartmak olan ve online moduyla rekorlar kıran şirket, yeni oyunun haritasını GTA 5’e göre daha büyük yapacaktır.

Oyunun nerede geçeceğini bilmiyoruz ama yine Amerika kıtasında geçeceğinden neredeyse eminiz.

GTA 6 Karakterleri Kimlerdir?

GTA 6 karakterleri de henüz açıklanmayan diğer özelliklerin başında geliyor. Yeni açıklamalar geldikçe konumuzu güncellemeye devam edeceğiz.

GTA 6 Online Modu Var Mı?

Evet, bu konuda çok net bir cevabımız var. Online mod yani çevrimiçi mod GTA 6’da da aktif olacak. Hatta devam oyununda çevrimiçi modun daha da geliştirileceği ve bir adım önde olacağını konuşuluyor.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News