Cuma, Aralık 9, 2022
HomeGTAGTA 5 Tam Ekran Yapma

GTA 5 Tam Ekran Yapma

GTA 5 oyuncuları hem çevrimiçi modda hem de çevrimdışı modda ekranın kendiliğinden pencere ekranına dönmesiyle veya küçülmesiyle karşılaşıyorlar. GTA 5 tam ekran yapma konumuzda bu soruna değineceğiz ve GTA 5 tam ekran yapma işleminde sizlere yardım edeceğiz. GTA 5 para kasma taktiklerini merak ediyorsanız GTA 5 para kasma taktikleri konumuza göz atabilirsiniz.

GTA en çok oynanan oyunlardan bir tanesi. Serinin başlangıcı düşünüldüğünde nesiller boyu oynanan bir oyuna dönüştü bile diyebiliriz. Hala milyonlarca oyuncu yeni oyunun ne zaman çıkacağını merak ediyor. Eğer siz de GTA serisine düşkünseniz ve GTA 5 tam ekran yapma sorunu yaşıyorsanız bu konu tam size göre.

GTA 5 Tam Ekran Yapma
GTA 5 Tam Ekran Yapma

GTA 5 Tam Ekran Yapma

GTA 5 tam ekran yapma işlemi sanıldığı kadar zor değildir. Hiçbir program kullanmadan, dosya indirmeden rahatlıkla çözülür.

  • İlk olarak GTA 5’e giriş yapın.
  • Oyunun açıldığı ekrandaki Ayarlar sekmesine girin. (Settings)
  • Ayarlar bölümünden Grafikler sekmesine girin. (Graphics)
  • Grafikler bölümündeki Screen Type ayarını ”Full Screen” olarak değiştirin.
  • Alt + Enter kombinasyonunu kullanarak oyununuzu başarıyla tam ekran haline getirebilirsiniz.

Yukarıda yazdığımız adımları doğru uygularsanız oyununuz tam ekran olacaktır. ır.

Tam Ekran İçin Hangi Tuş?

Herhangi bir ekranı büyütmek veya küçültmek için yukarıdaki adımlarda da belirttiğimiz kombinasyonu kullanabilirsiniz. Alt + Enter kombinasyonu ekran boyutunu değiştirmeye, küçültme veya tam ekran yapmaya yarar. İsterseniz bu ayarı kısa yol tuşlarından değiştirebilirsiniz.

GTA 5 Tam Ekran Hatası

GTA 5 oyununda tam ekran yapamıyorsanız, tam ekran hatası alıyorsanız yukarıdaki yöntemi uygulayıp oyunu tam ekranda oynayabilirsiniz. Eğer hala tam ekran moduna geçemiyorsanız çözünürlük değiştirmeyi de deneyebilirsiniz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News