Cuma, Aralık 9, 2022
HomeGenelGod Of War Ragnarok Çıkış Tarihi Ne Zaman? 2022

God Of War Ragnarok Çıkış Tarihi Ne Zaman? 2022

God of War Ragnarok çıkış tarihi ne zaman diye merak eden oyun severler, eminiz hala God of War’ın PC’ye çıkmasından dolayı şaşkınlardır. İlk olarak 2005 yılında PlayStation 2 için Santa Monica Studio tarafından çıkarılmıştı. Oyuncularla ilk tanıştığı günden bugüne kadar çok sevilen Kratos ve hikayesi ilk kez 2022 başlarında PC için çıktı. Temelini Yunan mitolojisinden alan oyun hakkında birçok dedikodu duyuyoruz. God of War PC sistem gereksinimleri için buraya tıklayabilirsiniz.

God of War Ragnarok çıkış tarihi ne zaman, siz de bu soruya yanıt arayanlarsanız, çok doğru adrestesiniz. God of War’ın yeni oyunu hakkında çıkan iddiaları hesaba katarsak, oyunu fazla beklemeyeceğinizi rahatlıkla söyleyebiliriz.

God Of War Ragnarok Çıkış Tarihi Ne Zaman?
God Of War Ragnarok Çıkış Tarihi Ne Zaman?

God Of War Ragnarok Çıkış Tarihi Ne Zaman?

God of War PlayStation için özel çıkan, her yeni konsolda adından söz ettiren kült bir yapım. PC’ye çıkış serüveni Ragnarok’un ertelenmesine neden olur mu gibi sorular oyuncuların kafasında iyice yer etmişken, içeriden sızan bilgilerle oyun camiası derin bir nefes aldı. God Of War Ragnarok çıkış tarihi ne zaman sorusunun yanıtı sızdı, 10-20 Eylül 2022 yılında God Of War Ragnarok’un yayınlanacağına dair duyumlar aldık.

Eğer duyumlar, sızıntılar doğru çıkarsa fazla zamanınız yok demektir. God Of War oynamaya hazır olmalısınız.

God Of War Ragnarok

God Of War Ragnarok şuanda Santa Monica Studio tarafından geliştirilmektedir. Oyunun çıkışının merakla beklenmesinin temel nedeni oyuna olan güvendir. Oyuncular God Of War serisine sonsuz güveniyorlar çünkü aksiyon macera türündeki oyun daha önce severlerini hiç üzmedi. Kalite çıtası her seferinde yukarıya taşıyan serinin hikayesi, seslendirmeleri, görsel kalitesi, kısacası her bir parçası istenilen düzeye çok yakın çıkmıştı, bu zamana kadar.

God Of War ilk kez 2022 de PC için yayımlandığında herkes olaya şüpheyle yaklaşmıştı. Bu kadar kısa sürede bir konsol oyununun PC için neredeyse sıfırdan tekrar yapım girmesi ve aynı zamanda serinin başka bir oyununun yapılıyor olması insanları karamsarlığa sürüklemişti.

Oyun çıktığında ise karamsarlık yerini şoka bıraktı. God of War PC için de beklentinin üzerinde bir kalite ile çıkmıştı. PC oyuncuları yıllardır bekledikleri seriye sonunda kavuştular.

God Of War Ragnarok PS4 Çıkacak Mı?

PS4 sahipleri için güzel haberler vereceğiz. God of War hiçbir zaman sadece yeni çıkan konsolları düşünen bir marka olmamıştı. Yani evet, God of War Ragnarok PS5’in yanında PS4 için de oynanabilir olacak.

God Of War Ragnarok PC Çıkacak Mı?

God of War Ragnarok PC için çıkacak mı sorusuna kesin bir yanıt veremiyoruz, şimdilik. God of War serisinin son oyununun PC için yayımlanmasından sonra neredeyse tüm sevilen konsol oyunlarının PC için geleceğine inanıyoruz ama God of War Ragnarok için henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Yeni bilgiler ve açıklamalar geldikçe sizleri bilgilendirmeye, konumuzu güncellemeye devam edeceğiz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News