Perşembe, Eylül 29, 2022
HomeGenelGod of War Kaç Saatte Biter?

God of War Kaç Saatte Biter?

God of War kaç saatte biter sorusuna cevap arayan oyuncular için güzel haberlerimiz var. God of War oyununun yapımcısı Cory Barlog God of War kaç saatte biter sorusuna yanıt verdi. Barlog’un verdiği cevaplar ve oyuncuların paylaştığı ortalama süreleri harmanlayıp soruyu yanıtlamaya çalışacağız.

God of War 2022 başında bilgisayarlar için çıkış yapıp oyun dünyasında en çok konuşulan oyunlardan birisi olmuştu. Aylar sonra God of War Ragnarok adlı yeni oyunuyla karşımıza çıkacak serinin hikayesi o kadar kuvvetli ki, oyuncular bu zevki kaç saat yaşayacaklarını merak ediyorlar. God of War Ragnarok‘un ne zaman çıkacağını merak ediyorsanız God of War Ragranok konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

God of War Kaç Saatte Biter?
God of War Kaç Saatte Biter?

God of War Kaç Saatte Biter?

God of War yapımcısı Cory Barlog, God of War kaç saatte biter sorusuna yakın zamanda net cevaplar verdi. Diğer oyunlarda da yaptığımız gibi üç farklı başlık altında oyunun ne kadar sürdüğünü sizlerle paylaşacağız. Sadece hikaye, hikaye ve yan görevler, full oyun süresi;

  • Sadece Hikaye (%65): Sadece hikayeye odaklanıp hızlı bir oyun sergilerseniz 18-20 saat arasında oyunu bitirebilirsiniz.
  • Hikaye ve Yan Görevler(%75): Hikayeyi ilerletirken yan görevlere de zaman ayırırsanız, manzaralara bakarsanız ve diyaloglar ile ilgilenirseniz oyun süresi 25-32 saat arasında olacaktır.
  • Full Oynanış(%100): Eğer tadını çıkarta çıkarta oyunda zaman geçirmek istiyorsanız yaklaşık 35-40 saat arası bir oynanış sizi bekliyor olacak.

Hikaye ve yan görevleri yaparak bolca eğlenebileceğinizi düşünüyoruz. 25-32 Saat arası oynanış ile God of War’dan maksimum verimi alacağınıza inanıyoruz.

God of War 4 Hikayesi Kaç Saat?

Yukarıda da belirttiğimiz üzere oyunun yapımcılarının da dediği gibi God of War 4 hikayesi ortalama 22-23 saat sürüyor diyebiliriz. Oyunu ne kadar sürede bitireceğiniz oynadığını zorlukla ve oynama tarzınızla alakalıdır.

God of War

İlk olarak 2005 yılında PlayStation 2 için Santa Monica Studio tarafından çıkarılmıştı. Oyuncularla ilk tanıştığı günden bugüne kadar çok sevilen Kratos ve hikayesi ilk kez 2022 başlarında PC için çıktı. Temelini Yunan mitolojisinden alan oyun hakkında birçok dedikodu duyuyoruz. God of War PC sistem gereksinimleri için buraya tıklayabilirsiniz.

VGX Tüm Zamanların En Güçlü Kahramanları Ödülü‘ne aday olan Kratos’u desteklemek için oyuncu oylamalarına da katılabilirsiniz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News