Salı, Eylül 27, 2022
HomeGenelFortnite Ne Zaman Çıktı?

Fortnite Ne Zaman Çıktı?

Ülkemizdeki PUBG çılgınlığına yenik düşen ama dünyada en çok oynanan oyunlardan birisi olan Fortnite ne zaman çıktı? Battle-royale oynamaktan zevk alan oyuncular Fortnite’ın ne zaman çıktığını ve nasıl bir oyun olduğunu merak ediyorlar. Eğer siz de battle-royale ve yaratıcılık oyunlardan keyif alıyorsanız Fortnite ne zaman çıktı sorunuza bu yazıda yanıt bulacaksınız.

Fortnite, Epic Games tarafından geliştirilen ve dağıtılan bir yaratıcı, hayatta kalma oyunudur. The Game En İyi Devam Eden Oyun Ödülü’nü kazanmakla yetinmemiş birçok ödüle de aday olmuştur.

Fortnite Ne Zaman Çıktı?
Fortnite Ne Zaman Çıktı?

Fortnite Ne Zaman Çıktı?

Fortnite ne zaman çıktı sorunuza yanıt vermek gerekirse, Fortnite ilk olarak 21 Temmuz 2017 yılında Epic Games tarafından yayımlandı. Yayımlandığı günden itibaren büyük bir oyuncu kitlesine hitap eden oyun, özellikle Amerika kıtasında en çok oynanan oyunlar arasındadır.

Fortnite Nedir?

Fortnite klasik hayatta kalma, battle-royale oyunlarından birisidir. Fortnite’ı diğer oyunlardan farklı klan oyun içerisindeki kozmetik çeşitliliği ve yaratıcılık öğeleridir.

Kozmetik çeşitliliği ünlü film yıldızlarının kostümleri, süper kahraman kostümler gibi birçok kostüm ile örneklendir. Yaratıcılık kısmı ise bambaşka bir mod. Ayrıca hayatta kalma modunda da üretim sistemleri mevcuttur.

Fortnite Nasıl Oynanır?

Fortnite, PC, PS, Xbox, Nintendo Switch üzerinden rahatlıkla oynanabilir. Çok yüksek sistem gereksinimleri istememesi de oyunun çok büyük bir kitle tarafından oynanmasının nedenlerinden birisi olabilir.

Fortnite Ücretsiz Mi?

Evet, Fortnite ücretsiz bir oyun. Yani eğer Fortnite oynamak istiyorsanız bedavaya, hiçbir ücret ödemeden oynayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir Epic Games hesabı açmak ve Epic Games’i indirmek.

Epic Games sadece Fortnite’ı ücretsiz vermiyor. Diğer ücretsiz oyunlara ulaşmak isterseniz diye Epic Games ücretsiz oyunlar adlı konumuzu ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News