Perşembe, Eylül 29, 2022
HomeFIFA 22FIFA 22 Kariyer Takım Önerileri

FIFA 22 Kariyer Takım Önerileri

FIFA 22 oyuncuları kendilerine farklı zorluklar yaratmak, farklı eğlenceler bulmak için FIFA 22 kariyer takım önerileri aramasını bolca yapıyorlar. Ortada böyle bir araştırma konusu varsa FIFA oynamayı seven bir ekip olarak bu konuda da öneri yapmamız gerektiğini düşündük.

FIFA 22 kariyer takım önerilerini farklı başlıklar altında inceleyeceğiz. Genç oyuncu satmak isteyenler, dipten zirveye çıkmaya çalışanlar, seri bozmak isteyenler, ölü diriltme arayanlar… Futbol takımlarının durumlarını göz önünde bulundurarak çok eğleneceğiniz FIFA 22 kariyer takım önerileri ile sizlerleyiz. FIFA 22 için kendinize bir takım bulduğunuz taktirde FIFA 22 bitirici oyuncular konumuz sizler için faydalı olabilir.

FIFA 22 Kariyer Takım Önerileri
FIFA 22 Kariyer Takım Önerileri

FIFA 22 Kariyer Takım Önerileri

FIFA 22 kariyer takım önerileri konusundan hayalinizdeki takımı bularak ayrılmak istiyorsanız öncelikle ne istediğinizi bilmelisiniz. Farm ligi dediğimiz, domine edilen liglerden bir takım alıp şampiyonun serisine son vermek isteyebilirsiniz, gerçekçi bir kariyer planı çizebilirsiniz… Gelin her fikri kendi başlığı altında inceleyelim;

Genç Oyuncu Yetiştirip Satmak

FIFA 22 kariyer modunda genç yetiştirip satmaktan zevk alıyorsanız, bizim gibi, deneyimlediğimiz öneriler ile karşınızdayız. Altyapı tesisleri kuvvetli takımlarda çalışmak oyuncularınızın gelişimini doğrudan etkiler. Tabii sizin gibi vizyonu olan takımları çalıştırmak da ayrı bir zevk olacaktır.

Barcelona: Evet, yanlış görmüyorsunuz ilk ve en iddialı önerimiz Barcelona. Kulübün son dönemdeki maddi problemleri hepimizin aklında. Barcelona’yı yönetmeye başlayıp, tüm oyuncularla yolları ayırıp sadece altyapıdan oyuncu yetiştirebilirsiniz. La Masia ruhu yeni Messi’ler, yeni İniesta’lar yeni Xavi’ler çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Hala Madrid diyenlere inat La Masia’nın gençlerinin yanındayız 🙂

SL Benfica: Portekiz liginin dominant takımlarından olan Benfica, oyuncu yetiştirmek konusunda dünyada büyük bir üne sahiptir. Arması, simgesi, stadı, kadrosu ile kariyer için seçilebilir bir takımdır.

FC Porto: Yine Portekiz liginin şampiyon takımlarından Porto’nun futbola kattığı yıldızları sayarak bitiremeyiz.

Lille OSC: Üzerine konuşmak haddimize değil.

TSG 1899 Hoffenheim: Almanya liginde Bayern hegemonyasının altında gençleri kazanmak onlar için sadece FIFA 22’de mümkün değil. Takımın şuan bile kadrosunda geleceğin yıldızları olabilir.

Leverkusen: Yine Alman liginde Bayern’i doyuran takımlardan birisiyle devam ediyoruz. Leverkusen iddiası olmayan bir takım değil ama iddialı olduğu kulvarlarda ilerlerken her zaman satış yapma potansiyeline de sahip.

RB Leipzig: RedBull sponsorluğu ile futbol dünyasına başka bir bakış açısı tanıtan Leipzig sahip olduğu yıldızlarla çok ilgi çekici olabilir.

RB Salzburg: Leipzig fazla kolay olur diye düşünen oyuncular için Salzburg da RedBull adı altında harika işlere imza atıyor.

Osijek: Hırvatistan birinci liginin son dönemlerdeki zirve takımı. Hocalarını gönderip takımın başına geçmeniz biz Osijek severleri biraz üzecek ama kesinlikle Osijek ile bir kariyer açmanızı öneriyoruz.

PSV: Klasik Hollanda ligi ekibi. Bizden iyi tanıyorsunuzdur.

RSC Anderlecht: Belçika oyuncu yetiştirme ve çıkarma konusunda bir marka haline gelmeden önce bile Anderlecht dünyaya yıldız üretiyordu.

Atalanta: Fazla söze gerek yok, takım olmanın, takımca savaşmanın adresi.

Ölüyü Diriltmek

Başlığımız biraz korkunç olsa da içeriğini hemen anlayacağınızı düşünüyoruz. Yıllarca futbolun zirvesinde olan ama yakın zamanda çöküşe geçen camiaları ayağa kaldırmak sizi kahraman yapacaktır. Listede yazan bir takım hariç hepsinin EUFA CL şampiyonluğu olması da farklı bir özellik.

Milan: İtalyan devi eski sükseli günlerine dönmeyi dört gözle bekliyor.

İnter: Milan’a kıyasla yavaş yavaş yükselişe geçen İnter, Juventus’u yakalayıp geçmeli. Belki sizin yönetiminizde…

Parma: Ah Parma ah… Yaşı 30-35 üstü herkesin çocukluk aşkı. Buffon’u bize tanıtan o pembe forma, o amblem… Parma’yı kupalarla buluşturursanız bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz. Zeri Parma deyince akan sular durur.

Arsenal: İngiltere PL’in en loser takımı olma yolunda emin adımlarla ilerleyen topçuları gerçekten birinin kurtarması lazım. Henry, Pires, Trézéguet sonrası bir türlü kendilerine gelemediler.

Manu: Dünyada en çok taraftara sahip olan ve en çok kazanan takım, Manchester United FC. Peki neden başarısızlar, belki siz yoksunuz diyedir.

Olimpik Marsilya: Fransa’nın en ateşli taraftarının sevgilisi olma fırsatını kaçırmayın.

Aston Villa: Yeni hocalarına hayran olmamıza rağmen Aston Villa’ya da listede yer verdik.

Hamburg: Bir zamanların Alman devi, panzeri… Karşılaşmaktan en çok korkulan takımlardan biri olarak yıllarca futbola hizmet ettiler.

Zorluktan Zevk Alanlar

Hem finansal olarak hem kadro olarak hem de lig olarak zorlanmaktan zevk alıyorsanız bu listede kendinize göre takımlar bulacaksınız.

Salford City F.C: Dünyaca ünlü yıldızlara ev sahipliği yapan Salford’u eski günlerine, PL’e çıkartın.

Atlético Mineiro

CA Boca Juniors

Şimdilik FIFA 22 kariyer takım önerileri listemiz burada bitiyor. Kendimiz takımları deneyimledikçe ve yeni öneriler buldukça sizlerle paylaşmaya, konumuzu güncellemeye devam edeceğiz.

Author

Date

Category

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popular Post

Latest News